Dragon Age Origins, Battlefield: Bad Company 2 i Battlefield 3 od danas na Xbox One BC listi

Danas smo dobili sledeće igre na BC listu:
Dragon Age Origins
Battlefield: Bad Company 2
Battlefield 3
Strania
The Splatters,
Scrap Metal
Ghostbusters



Rado bih uskočio u Battlefield: Bad Compnay 2 multiplayer!

3 Likes

Sve je to super, ali gdje je Crackdown 1&2 ?! :cry:

1 Like

Možda planiraju da bude neke combo zajedno sa izlaskom Cracdown 3.

1 Like

Bilo bi pre… Samo me zabrinjava što C3 nisu ni prikazali.

On the other note, meni sasvim dovoljan Crackdown 1. Februar 2007 kao da je jučer bio. Decenija prođe… :frowning:

Nece combo sa crakdown 3, otkazaće ga :smiley:

Takodjee :smiley:

Ja sam ga nedavno opet instalirao na komp pa se malo napucavao :smiley:

Jedan od najboljih mp ikada…

Ja ne znam jesi li ti u “našem taboru” ili ne sa tim izjavama hahahah

1 Like

Nisam ni u jednom taboru :smiley:
Samo se sprdam sa svim ovim, ali je tragicno zapravo sta rade sa tim ekskluzivama. Moja licna sreca je da pd njihovih ekskluziva najvise provedem bas uz halo, gears forzu, pa me i ne dotice licno toliko, ali je bezveze sta rade. A da nema ekskluziva, to nije tacno, al to je neka druga tema.

Zato je “tabor” stavljen pod navodnike :smiley:

Nešto kontam, ako se ne izvuku ove godine i sa eksluzivama i sa Scorpio-om… Uvelike sam se prevario uloživši sve u xbox. Daj bože da ne bude tako…

1 Like

Sad vec ne znam da li si sarkastican il ista vec :smiley:
Uglavnom od ekskluziva si igrao sunset, halo kojim si odusevljen, imas backward koji je fantastican ako nisi igrao nor. Fable kao ja… Forza je tu, qb, killer instinct, ryse… Valjda ima jos nesto :smiley:
Uglavnom, ako uzivas trenutno sa xo, ne vsim sto ne bi i sa scorpio, imas i ps4 za ekskluzive. A da li je razlika 180p i da li na dzojstiku klikces Y ili trougao, mislim da je smesna razlika… Skrenusmo s teme :smiley:

Haj ovako, znači, ako sadašnju paletu igara sa 900p i sub 30fps ne poboljšaju - kao i Sony sa Pro - na Scorpio, nego dašta da sam se zahebao! Ako urade, što mislim da će uradit, prodajem Playstation.

There, I said it! :smiley:

Da li neko zna, hoce li za bfbc2 raditi redovno mp? Posto sam gledao na store igru, pise za bc ali ne pise nista o multiplejeru…

MP se podrazumjeva… Radi u svakoj bc igri, ne vidim razloga zašto ne bi u ovoj.

Sve igre u bc su iste kao na 360, bukvalno to su te igre. Preko xo otvoris igru i ceo xbox360 dashboard. Kao da imas xbox 360 ugradjen u one.

1 Like

Jedno pitanje posto sam skoro kupio xbox one S.Vidim da mogu da skinem igre za 360 samo ako imam gold e sad kad uplatim gold skinem igru kad mi istekne gold mogu li igrat igru ili moram ponovo uplacivat gold…

Moraš produžiti Gold da bi mogao igrati igre koje si skinuo s njega.

Xbox One igre ti rade samo dok imaš Gold a Xbox 360 igre možeš koristiti i kada ti Gold istekne.

Ja planiram da nabavim Xbox One S i prvo sto cu da igram je Dragon Age.
Posto sam nov u ovome (do sad sam sve cepao na kompu) da li ovo znaci da mogu da igram stare igrice sa Xbox 360 na One (samo treba da imam stari disk) ili moram da klupim novi Dragon Age Origins koji je nekako remasterovan za One? Ili neki DLC?

Malo mi ovo nije jasno…

Backward Compatibility is free

Play the Xbox 360 games you already own, including disc-based and digital titles, at no extra cost. See the full list of available titles below.

Sta ti tacno tu nije jasno? Ako imas igru u digitalnom obliku ili disk, mozes potpuno dzabe da igras…

Pa naravno da mogu dyabe da igram kad je imam u digitalnom obliku ili na disku…
bas to mi nije jasno. To je kao da kazes “imas tv i sad mozes da ga gledas za dzabe…”

Posto stvarno nikad nisam imao Xbox, jelto znaci da moram jos nesto da placam da bi igrao igricu iako imam original disk?