Dogovor za razmenu igara?

Evo ovako,palo mi napamet da ako neko hoce da se menjamo sa igrama,posto 17 sati stvarno postaje nezgodno za skidanje jedne igre :)…

Imam:
Ninja Gaiden II
Bionic Commando
Soul Calibur IV
Gears Of War II
Resident Evil 5
Naruto:Rise Of A Ninja
Naruto:The Broken Bond
Banjo Kazoie:Nuts And Bolts
Skate 2
PURE
Mortal Kombat Vs DC Universe.

Zivim U BG-u.

Umm… Nisi…
Da Nisi Pogresia Mozda :smiley: :smiley:

Kad smo vec kod rzmene, da nema neko mozda Ace Combat 6 ?

da li su to originali ili pirati zato sto ja originale ne kupujem ali ako su pirati mogu ti dati halo 3 odst ili saints row 2 ili i jedno i drugo

Menjam sledece igre: Gears of ware 2, COD Modern Warfire 2, Forza Motorsport 2. Igre su piratske. U Beogradu sam. Tacnije bicu do subote, posle idem kuci i vracam se oko 10. januara.
Odgovarale bi mi neke sportske igre: Fifa street fudbal, NBA, PGR4, …

Javite se… ako ste zainteresovani…

Ja ti imam FIFU 10 ,al ne dam…

Evo ja nudim 10-ak piratskih igara za jednu original igru.

Sega superstar tenis, zainteresovan?

neka hvala Sega Super Tennis i ja imam, dobio uz konzolu kao i Lego Batman i Pure sad uz drugu konzolu :slight_smile:

Inace i malo starije igre dolaze u obzir, recimo mogao bi neki PGR il neka avantura recimo Assasion Creed 1, Modern Warfare 1, Mass Effect 1 ili tako nesto bi mi dobro doslo.

Doduse ja za sve te pirate mogao bi da izvucem jedno 3 - 4 hiljade din. sve skupa , a za te pare mislim da moze da se nabaci i neki malo bolji naslov

Jel ima neko igre na HDD, a voljan je da mi snimi na USB HDD, ili da mi nasnimi na DVD, a da mu ja dam prazne DVD DL +…?
Nemam upotrebljiv net za download… :frowning:

Trenutno mi stoji na hardu: Call of Duty Modern Warfare 2,Halo Wars,Gta Liberty City Stories,Bayonetta. Ako hoces da se iscimas do bloka 70, prebacicu ti na tvoj usb hdd :wink:

Ne postoji za xbox. Verovatno mislis Episodes from liberty city.

kako ce on posle da ih igra???

pa nareze se na disk, naravno :slight_smile:

Imam ja 2 u 1 Kung fu Panda i Lego Indiana Jones,dobio sam uz box ako ti treba :D.

aha ja mislio na hdd iz xbox 360 ne na hdd iz pc-a :slight_smile:

Da na taj mislim :wink:

Stoji mi na hardu i Top Spin 3.

Zahvaljujem se kicba-u na igricama. Upravo ih rezem! :slight_smile:

Jel normalno da se disk reze oko 45 min?

Jeste, nema na cemu :wink:

Halo 3 + Halo 3 ODST dobijeno uz konzolu, spanska verzija (glasovi na spanskom, subtitl na engleskom). Zainteresovan?