Dobar izbor ili NE?

Pa eto, njima je cilj da odmah povrate vrednost uređaja, a ostalo, ko te ****, ali bukvalno. Za kuću sam morao da obnovim ugovor sa Telekomom, za internet, iptv i fiksni telefon, i imao sam mogućnost da uzmem teblet od 1 dinar ili 2400 dinara, umesto nekog ZTE sam uzeo Samsung Galaxy Tab 3 i bilo je rečeno da tih 2400 mogu odmah da platim ili da mi raspodele pšreko 12 rata dodatnih 200 dinara na pretplatu. Rekoh, ajde to, ipak je 200 dinara preko godinu dana ništa, a morao bi da pretrčim pola grada da bi otišao do banke da podignem pare. Potpiše se ugovor, sve je ok, ali mi sa prvim računom umesto dodatnih 200 dinara stiglo 2400, jer navodno, ne isplati im se da se 12 meseci razvlači za tako malu vrednost, i stiglo mi je neko pismo neke komisije ili nekog đavola gde je to objašnjeno :smiley:

I da, ako te interesuje samo da bi odigrao igre, a nije bitna kao Handheld konzola, mogao bi da vidiš i PS TV, koji bi trebao da bude 99 evra, a povezuješ ga an monitor i igraš sa kontrolerom :slight_smile:

Auc, pa jel nije u ugovoru pisalo to da ce ti podeliti na vise rata? Ja sam na kraju tako batalio fiksni telefon, imam telefon sa ugovorom tako da nema poente placati i fiksni.

Ma, jeste, ali oni su oni, poslali to neko rešenje ili koji đavo da to odmah naplate, jer nije neki iznos u pitanju i to je to, U BG nemam ništa od Telekoma, ni telefon, mada ni ne koristim fiksni već godinama, osim kada moram da zovem u inostranstvo. Ali zato, kod kuće, kod roditelja je druga priča, ili Telekom ili kablovska koja je kao Telekom. Ako SBB proširi i tamo uslugu, neće biti dileme da li Lelekom leti i odatle :slight_smile: Sva sreća, pa nije bio neki preterani iznos :slight_smile:

Ukratko oni rade kako hoce kad hoce i niko im nista ne moze, bas sr***e, i to zesce.
Dobar je SBB, ja ga koristim vec godinama. :slight_smile: Nego da ne spamujemo vise temu, za Vitu cu videti kako i sta, uzeo ne uzeo. Hvala jos jednom na svim odgovorima :slight_smile: