Disney je danas zatvorio Lucas Arts

Zasto bi bio sarkazam? Kazem, ja nisam na prvu uopste ni primjetio, a kasnije sam procitao da je i zamisljena da bude takva: BF sa SW skinom

Ima sličnosti i neke stvari se osećaju kao BF, ali opet nije to kao BF, moraš da igraš da bi shvatio :smiley:

Ok,ma nesto sam se istripovao :D.
@deamonkiller92
Igrao sam i Battlefield i Sw Battlefront 1,2,nznm nekako mi je izgubio star wars smek i zbog toga mi i nije nesto.
Mozda je izbog toga sto sam star wars igrao kao klinac a sad sam vec odrastao pa mi zbog toga nemam taj osecaj.

Ja sam se nadao i nastavku Unleashed serijala… Ovako ostadoh i bez nade. :confused:

E vidis i ja sam veliki fan Force unleashd-a(cak mi je avtar bio isti kao tvoj),ali posle uzasnog drugog dela je vec bilo jasno da ga nece nastaviti.Prvi je bio keva ma sta drugi pricali meni je bas bila dobra igra.Ali ko zna mozda urade reboot ili cak i treci deo nekada,iskreno vise bi voelo da vidim force unleashed reboot nego star wars 1313.

Meni je isto prvi bolji, mada mi ni drugi ne bi bio los da ga nisu toliko SKRATILI! Svidjalo mi se sto su pojednostavili neke stvari u drugom…
Ali steta stvarno, u globalu za Star Wars igre. :confused: