Dishonored - Prvi opis CVG 9.5!

Jedina mana je sto je prekratka…

Sve sto je lepo kratko traje :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dobro je, ja sam se plasio da ne bude predugacka :smiley: pa da zbog njene duzine moram da je zaobidjem. I koliko je to “prekratka” u satima, otprilike?

ja sam poceo da igram dishonored jucer i imam 3 sata igre po meni ova igra nije kratka ako ju igras kak treba a ako ces igrat na easy i samo ubijat kao u nekom fps-u igra ce ti trajat nekih 5-6 sati a ako malo i zapazas okolinu i pricu onda ces zbilja da uzivas u ovoj igri i tada ce ti igra trajati 8-10 sati ne razumijem kako neki kazu da igra traje samo 4 sata

Igru sam tek poceo da igram i igram ju nekih 3 sata,pa evo mojih utisaka o igri.
Dakle u igri prvo sta zapazate je oku ugodna i dinamicna grafika nista ne miruje sve je pokretu od krajolika koji je lijep danju a jos lijepsi nocu,AI je veoma zahvalan priblizite se neprijatelju prilikom hoda ili udarite u nesto odmah ste zapazeni i krece alarm a na vama je da sacuvate zivu glavu u tome ce vam pomoci brojne magije koje se mogu nadogradjivati,a sve to poboljsava prica koja je korektna i veoma dobra.A tu je dobar level dizajn koji se krece od rijeka gradova pa sve do ogromnih zatvora i vila,ovo je igra koja vam nece biti dosadna i monotona developeri su uspjeli pretvoriti sneaker u nesto zabavno sto budimo realni slabo tko uspije sto se tice price o njoj cete se pozabaviti sami jer ne zelim nista spoilat samo cu vam reci da je ponavljam korektna

hm… nisam igrao, pa me zanima realno mišljenje ljudi koji su igrali… JE L’ BOLJI OD SKYRIM-a??? Al’ realno!
Meni je Skyrim 10/10 hands down!

ova igra se ne moze usporedjivati s skyrimom jer nisu iste ali sto se tice igre dovoljna informacija je ta da je cvg rekao da je ovo najbolja igra ove generacije

ne mozes da uporedjujes skyrim i ovo,potpuno razlicite igre sa pa i ponekim slicnim rpg elemntima…

pa to sam rekao hh

Po kojoj logici upoređuješ Dishonored sa Skyrimom? Nemaju dodirnih tačaka, i ako oćeš igraj, ako nećeš nemoj, otkud znaš da li se nekom sviđa isto što i tebi? Nema mnogo filozofije, ako ti interesantna ideja i ako misliš da ti se sviđa ono što vidiš po reviewovima, igraj, ako ne ništa, ima drugih igara
Offtopic: Oladite više sa je*enim Skyrimom više, nije jedina igra koja je dobra, pa da sad svi hvale tu igru kao da je najbolja igra ikad napravljena :hm

Nisam poredio igre po gameplay-u, nego po kvalitetu. I smiri doživljaj…:swear:

Kao što rekoh kvalitet je subjektivan, meni je dobra igra, probao sam kod druga na kompu, cim bude verifikovana za xbox rezem je

COD je najbolja igra ikada, meni je cod 10/10, zasto uopste igrate ovo kad imate Cod?
Mislim realno, sta cete igrati ostale igre kad je ova najbolja igra ikad, gotovo, kad je predjete jednom znate sta da radite? Predjite je opet. Multi kao multi, cepajte stalno, maximalno!
Ja ne znam ko igra ostale igre!

Ljudi ja preso igricu a pritom nisam bio nimalo mastovit:fubar: tipa: ne stopiram vreme kada pucaju, pa metnem neprijatelja na metak, etc…
Igra je meni vrh, igrao sam je na normal i trebalo mi je najmanje 10 sati (sa sporednim misijama).