Dishonored problem

od danas je ova igra besplatna za gold korisnike al ja nemogu da je skinem kad idem na confirm purchase izbaci THIS GAME REGION DOES NOT MEET CONSOLE REGION…jel itko uspio da skine igru sa ovih prostora ili ja negdje grijesim

Koji region si izabrao da ti bude maticni za konzolu, US ili UK?

Market mi je u dolarima :smiley: a na account mi je na others jer mi drugacije neprima kreditnu karticu.od ovih sa popusta sam uspio kupit fight night a risen nije mogao zbog regiona pa sam uzeo alan wake american nightmare…

Treba da prebacis account na US i onda ces verovatno moci da preuzmes. Sto se tice kupovine karticom u buducnosti, kupuj Xbox Live kredite (one vaucere od 5, 10 ili koliko vec dolara), a onda njih koristis za kupovinu igara koje zelis. :slight_smile: Ti krediti se prodaju i ovde na Xbox Republici. :slight_smile: http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=9250
I tako si resio svaki problem. :slight_smile:

Ja sam ga danas skinuo, sve bilo ok. Account mi je na UK

Moze i to, samo da nije Others.

probao sam i uk i us nece pa nece :(.motocross sam skinuo normalno a dishonored nemoze

Nisi ti nesto dobro promenio to, posto account mozes da selis samo jednom u 3 meseca. Tako da sigurno nisi mogao da stignes da isprobas i US i UK. Znaci, treba ovde da ides: Sign in to your Microsoft account

uspio sam tako sto sam napravio novi mail i account koji sam stavio pod uk…samo se nadam da nece ms zezat oko toga pa da nedobijem ban a ceka se battlefield da dodje :smiley:

Ne znam sto nisi probao ovo moje, dva klika imas.

zato sto sam prija odradio ovo sto sam naveo, nego sam vidio tvoj post nazalost :frowning: uglavnom sad se skida…sad neznam kad se skinem da obrisem ovaj account i vratim stari ili da zadrzim ovaj…

Pa mozes da sada probas ovo moje pa da imas dva puta Dishonored, na oba naloga. :smiley: U svakom slucaju, znaj samo da seobu naloga mozes da radis samo jednom u 3 meseca, i kao sto i sam znas, nece ti prihvatati karticu vise, ali mozes da kupujes gift kodove pa ih ukucavas. :slight_smile:

hvala ti drugar :slight_smile: vidjet cu ovdje na xbr shopu za kodove kako ide upalata i to vako mi bilo zgodno :smiley: cim mi plata legne samo cjepaj hehe