Disc not supported

Ove igre sam narezao(nba2k12 i assasins creed) i mogu da ih instaliram i na hard,medjutim kada ih pokrenem pise mi disk not supported i izbaci me iz igre.Dok npr.gearse 3 i novi Batman mogu da igram.Imam lt 2.0 i ne idem na live. Da li neko zna u cemu je problem.

jel si patchovao kroz abgx 1.0.6? ako jesi onda si ih napravio da budu za 3.0, ako si ih samo narezao i ne rade onda je lose narezan disk ili los rip igre

Ajde daj nam ABGX360 info ali iskljuci patchovanje, i pusti nam sliku ili text sta sve pise.
Pogledaj da li ti je igra PAL ili NTSC?

Obe igre su pal,nisam ih patchovao kroz abgx.Evo slika:
http://www.dodaj.rs/f/K/nS/3E2JrgHF/111111.jpg
http://www.dodaj.rs/f/1L/qA/25mCM4T/22222222.jpg

vidis ti da imas neki topology koji se ne poklapa sa ovim iz baze?

Skini drugi rip igre i pogledaj sta pise u NFO za koji LT+ je i onda narezi.

Skinuo sam jos 2 xgd3 igre,ali nijednu ne mogu da pokrenem,na svakoj pise disc not supported.Svaku igru sam skinuo sa razlicitih izvora,ali ne mogu da ih pokrenem.GOW 3 i novog Batmana npr. mogu da igram,ali vecinu igara ne mogu.Citao sam na netu da je mozda razlog silent update,ali ne znam kakve to veze ima ako ne idem na live.Ako neko ima neki predlog sta da uradim,bio bih mu zahvalan.

ja sam imao isti problem trebas XGD3 igre koje traze LT+3.0 konvertovati za LT+2.0…mislim da ce ti to srediti poteskoce koje sada imas
i meni su se igre instarilare na HDD ali nije imalo uspeha pri pokretanju istih…

Kako XGD3 igre za LT+3.0 konvertovati za LT+.2.0 …proveri ovo …

pogledaj ovaj tutorijal, zbog patch nece da radi.

Ok,hvala,znaci moram da ih konvertujem pre rezanja.Ali da li postoji neki nacin da pokrenem ove igre koje sam vec narezao,preko nekog update-a ili neceg slicnog,da ne bih opet morao sve te igre da rezem ponovo?Hvala jos jednom.

Čuvaj te diskove koji su narezani, sutra kad budeš flashovao konzolu na LT+ 3.0 onda će ti raditi. Ili flashuj sad pa igraj odmah.

za tvoje trenutno stanje konzole ne postoji nista sto mozes uradit za sada nikakav update ili slicno…jasno je da tvoji narezani diskovi ne prolaze proveru i time ne mogu da startuju…