Destiny's servers are now live as well as pre-loading on the PlayStation 4 and Xbox One

Destiny is a little over 12 hours away from being available to the public, but Bungie is getting everything prepared for a smooth transition when everyone gets their retail copies of the game. Instead of switching its servers on for tonight’s launch, Bungie has officially switched them on just a few moments ago. That means if you just so happen to get an early copy of Destiny, you’ll be able to jump into the game right away.
If you pre-ordered the digital version of Destiny on the PlayStation 4 or Xbox One, both Sony and Microsoft have confirmed pre-loading for the title has begun. Unfortunately, both Sony and Microsoft won’t be unlocking pre-loaded versions of Destiny until 3:01am ET tomorrow morning. This leaves many outside of the west coast having to wait longer than those who choose to attend midnight events to pick up their physical copies.

Posle XO update-a ja sam ready to roll :slight_smile: hehe

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Nemoj ti nista da rolas, nego meni i bozi narezi diskove pa posle se rolaj kolko ti je milo i drago :smiley:

Ja evo “skidam” Destiny RF.XBOX360-COSTELABR, pa ćemo rezati kada “pozeleni”!

Ja sam se spremio, sutra posao pa onda ide destiny pa malo odmora pa apple keynote pa onda destiny, hteo sam da kazem nema spavanja :slight_smile:
Milane cim pozeleni salji mi poruku :smiley:

Idemo:
@DestinyTheGame: You’re up, East Coast. #Destiny has officially arrived in the US. RT if you’re about to #BecomeLegend. http://t.co/gXDxlmfZ94

Ala ce da se prasi ovo samo tako :slight_smile:

Sacekati neki review ill pazariti odmah? :smiley:

Pazari, ne razmišljaj! :slight_smile:

Aaaaaaaa oćem i ja, a tek ću moći/stići uveče…

Sreca pa nije 50gb samo 21gb ja sam zadovoljan sa mojih 8mb valjda cu do 17h skinuti danas ,opet kako god vidim da mafija sa Psn-a igra uveliko :slight_smile:

Sad mi je zao sto imam rgh konzolu… :slight_smile:

S obzirom da je veliki broj naslova odlozen za sledecu godinu, bez neke velike konkurencije, ovo ce biti GOTY. Pretpostavljao sam i pre izlaska igre jer ne pamtim skorije ovoliku famu za nekim novim IP, sem, ajde, priblizne za Watch Dogs uoci onog E3-a, a sad kad sam probao, samo sam potvrdio. :slight_smile: Em se igra dobro brendirala i pre izlaska, em stvarno nema sta da se zameri. Kad se meni kao antifanu Haloa i Mass Effecta ovo svidja, onda je definitivno to to. :lol:

Je l’ nema šanse da mi, sirotinja, sa RGH-om pičimo ovo?

Vec 10 000 puta odgovoreno… NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe…

Sve isto, samo umesto bicikla i auta stavi RGH xbox i flesovan…

Da, pošto ja obično pročitam nešto i saznam info koji me zanima, pa odem i pitam ponovo. Bra’o za tebe.