Destiny BETA - Xbox 360 i Xbox ONE / 23-27. jun

**

Destiny** Beta nam dolazi na Xbox konzole za dva dana - 23. juna i trajaće do 27. juna.

Ovu temu ćemo posvetiti iskustvima i komentarima o Destiny Beti, zakazivati online okupljanja i poklanjati kodove.
Svi oni koji već imaju obezbeđen pristup Beti, neka postuju ovde da vidimo koliko nas ima.

Ako neko ima jedan kod za Xbox one i želi da podeli ja sam tu :slight_smile:

Svaki registrovani pre order kada se registruje dobija 3 koda. Ja cu imati 3 koda jedan ide meni, jedan kolegi lampardu a jedan je free.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Btw ako možete promenite ime moje teme u Destiny Beta - PS4… Da ne stoji onako, nisam znao da će se od one teme pretvoriti tema za utiske :stuck_out_tongue:

Jos 2 dana do bete :smiley: Can’t wait :smiley:

Vlada,Wahad i moja malenkost smo ovu betu igrali za sve pare brate :smiley:

Imas ONE ili igras na 360?

Prvi zvanicni gameplay video za Xbox One:

E jbg izgleda neigrivo, moracu ipak da uzmem PS4 :hihi

Nije neigrivo, ali ima seckanja na gledanju pejzaža samo. Ako ne srede do release-a, ne znam kako će izgledati dok braniš poziciju i napada te 30 stvorenja.

Prvo: Za***avam se :slight_smile:

Drugo: tih 30 stvorenja cu da tamanim u grupama od 10 po 10 :smiley:

Znam da se za****vaš :smiley: ja ti ipak kažem da ima malo prostora za brigu :stuck_out_tongue:

Ruku na srce po ovome sto sam video meni isto skoro deluje mogao je da kaze da je ps4 verzija u pitanju poverovao bih :slight_smile:

Grafički apsolutno isto izgleda, što je odlično. Ali jesi li primetio nepotrebno seckanje?

Kada gledam ponovo da ima na momente seckanja pada im fps ocigledno su ga zrtvovali zbog rezolucije ali ajde videcmo kako ce biti kada izadje gotova igra.

Ponijevci se više brinu za našu verziju igre nego sami igrači xbox -a, bolje igrajte igru i uživajte :slight_smile:

360 :smiley:

PS: Ali igra secka samo tako na X1… Bolje ce raditi na x360 nego na 1…

Odgledao video i vidi se trzanje dosta prilikom gledanja u daljinu i to se bas vidi,a najvise se vidjelo na onom slapu puf jbte sto je ono .Inace igra izgleda lijepo na obje da se razumijemo

Cudno, fanboyism moze da izazove supervision :stuck_out_tongue:

Ili mozda sindrom lenjog oka u mom slucaju :smiley:

Sent from my phone

Bilo bi oke da se kaze za nekoga da je fanboy ako nema dva originalna xboxa, imao dva x360 i jedva ceka da mu stigne xboxone, i ima skoro sve nintendo konzole i uziva igrajuci se na svemu.

Ali je uvek lakse napasti :slight_smile: ili ovo drugo :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opet: Za***avam se…

Relax dude

Sent from my phone