Destiny 2 - Rally the Troops Worldwide Reveal Trailer

Idemo! Potvrdjen 8.9. kao datum izlaska.

3 Likes

There will be a ton of loot!

Pre-order donosi ranij pristup beti…

Pada pre order inače, bez obzira na early beta access.

Uh jos jedan preorder, i plakanje za nedostatkom vremena. Niste svesni kako se plasim da krenem ponovo Destiny, opet ce biti navlacenja.

O kakvom ti navlacenju pricas? Ti si amater :smile:
2350 sati u igri. Citam pre par dana kako pominješ 200 sati kao veliki broj i sramota me.

Za mene je 200h nenormalno mnogo. Reci cu samo da sam prebacio sigurno 150h i prvom delu i jedva se zaustavio na Taken King-u. Zadnji DLC nisam uzimao, upravo da sebi ne bi upropastio zivot :slight_smile:
Mislim da od trenutka izlasaka Desitny, nisam igrao prakticno nista drugo gotovo 4 meseca. Zato i kazem da me je strah ponovo uraditi istu stvar :slight_smile:
Ali ako ces i ti da peglas, i neces pobeci sa drugog dela kao sa TF2, onda idemo zajedno. Mozda napokon i padne neki raid u drustvu :slight_smile:

Ma gde da pobegnem! Slobodno se vrati i na D1, imaces saborca uvek. Jedina igra na ovoj generaciji koja me verovatno nikada neće smoriti (u potpunosti :)).

A ne ne ne, nema povratka, moram da zavrsim par igara pre toga :slight_smile: Ako se vratim, zbogom ostale stvari, tako da nisam to cuo, kao ni za Diablo update :slight_smile:

1 Like

2350 sati? Kako je to moguce?

Hardcore. I to uz ozbiljan posao, zenu i decu, respect…

2 Likes

Kako bih upoznao tebe i ostatak ekipe da nije bilo Sudbine. Taj period na psn je bio ubedljivo najbolji. Kad se samo setim vikend okupljanja u Vrnjackoj Banji. To su bilo dani.