Destiny 2 {MT}

Collector’s Edition

Destiny 2 game
Expansions I and II including quests, coop activities, multiplayer content and tons of armor and gear
Legendary sword DLC
Legendary emote DLC
Cabal empire emblem DLC
“Frontier” physical bag you can carry around with a 15″ tablet pocket
“Frontier” kit including USBcharger with solar panel
A paracord
A solar rug
Limited edition steelbook
Collector’s edition cabal themed premium box, including a notebook, a map, and collectibles such as postcards and “pawns from the Empire”
Limited Edition

Destiny 2 base game
Expansions I and II
The DLC noted in the Collector’s Edition
The steelbook
The premium box and all the stuff inside



Ali na pc-ju igre i dalje na dvd-ju,izgledaju bolje (naravno u zavisnosti od konfiguracije) od konzolnih… konzolarnih…konzolaskih… But how?


Cisto ako je neko zaboravio :smiley:

23 posts were split to a new topic: Destiny 2 / BETA

Ti baš nemaš pametnija posla u životu? :smiley: Kako ti nije dosadio? :smiley: Ja sam refundirao igru posle malo više od mesec dana :smiley:

Trazim ekipu za raid na PC-u, ako je neko zainteresovan, obicno nas bude 3-4 i nikako da popunimo tim…
posaljite bnet-ove :slight_smile:

Razmisljam da uzmem Destiny 2, sad me zanima da li vredi da se sad upustam u to, koliko je PS4 playerbase?

Znaju da naprave trailer…

barem to :smiley:

Odlicno im ide :clap::clap:

I, jel destiny 2 mrtav ko sto pricaju il se jos mrda? :smiley:

Prvi deo sam godinama ignorisao dok nije izasao Taken King i promenio mi svet.

Neće D2 umreti tako lako. Igrača uvek ima i generalno je zarazna igra.
Ja sam posustao sa njom jer jednostavno nemam živaca da iznova prelazim jedno te isto i radim grind. Nisam taj tip igrača. Dokle god ima novih misija, ja igram, ali kada počne ponavljanje, ondak kažem dosta.

Odigrao sam osnovnu kampanju i dosta izgustirao MP u D2, tako da sada čekam da izbace većinu DLC-ova, pa da odigram i njih.

Ma ovako nešto su trebali da izbace na izlasku igre… Ovako destiny 1, Sve mršavo, unište ono što ide uz season pass I onda ti naplate novih 40$ da ti daju nešto za šta su trebali dosta ranije… Nisam kupio dlc za 1, sigurno neću ni za 2…

I gle čuda, potvrdjena cena 39.99 :slight_smile:

Destiny 2: Forsaken will be available on Xbox One for $39.99. There will also be the Destiny 2: Forsaken + Annual Pass Bundle at $69.99, and the Destiny 2: Forsaken – Digital Deluxe Edition featuring premium digital content at $79.99 SRP on Xbox One. Note: you will need to own both the Destiny 2 base game and the expansion pass in order to pre-order Forsaken
Read more at Destiny 2: Forsaken Will Take Players to the Lawless Edge of the Solar System This Fall on Xbox One - Xbox Wire

Mozda je ovde vec bilo ali eto ako nekog zanima :slight_smile:

1 Like

Ja je upravo skidam…a pre nedelju dana prodavali su Legendary Edition za 39e

1 Like

Cek zar nije bio besplatan pre jedno mesecak dana za PS4 (Plus doduse, sto ga tehnicki ne cini bas sasvim 100% besplatnim ali eto).

Pa znam, samo kazem da ne vidim neki poseba razlog za iscudjavanje jer je vec bio za PS4.

Kad su na kompu delili free ovako popularnu igru staru samo godinu dana? Deljenje uz pretplate je druga stvar i kao sto sam kazes to nije za dzabe.