Destiny 2 - Official Launch Trailer

ti si spreman za ludnicu :smiley:

2 Likes

ja eto cekam PC izdanje…kombinacija K&M je bila veoma zabavnja za tip igre kao destiny

Serveri su offline, priprema za raid, popravke raznih bagova…+ stize prvi update za igru :smiley:
Odigrao igru, kampanja je ok, prica je zanimljiva, ali igra je previse laka, gotovo za decu od 3+ godine.
Svetovi su ogromni, dosta za videti i uraditi.
Loot sistem je popravljen, ali su ga i preterali malo sa brojem engrama, juce sam dobio dva engrama u eventima i jedan legendarni kada sam otvorio obican chest. Sve u svemu, ok je igra, dosta bolja od prvog dela, dosta za videti, dosta za uraditi. MP je ok, mada smara sto je 4vs4, da je bar 5vs5 ili 6vs6, bilo bi bolje, posto su mape ogromne.
Sve u svemu, ok je igra…

Da li je neko uspeo da resi await the world eater?
Evo odgovora ako jos nekome bude trebala pomoc:

3 Likes

Ono kada Callus odluči da ode na rucak, umesto da se mlati sa nama

2 posts were split to a new topic: Destiny 2 - Shadowkeep launch trailer

Koliko je giga za X?

Što znači da d2 mogu da obriše i samo skinem ovo?

Ih… Uspomene :smiley: Mislim da je tu bio i E3 trailer.

ps: Meni se skida update od 28GB :thinking:

Jedva cekam…da vidimo sta su izmenili…i sta spremili…

Jel sutra se pusta Destiny 2 free. Msm na vanilu.

Ja mislim da je već puštena.

1 Like

Katastrofalno lansiranje nove sezone od strane Bungia… nemoguć ulazak u igru i ako se uspe ući nine stabilno…probao i odustao pokusacu sutra…ali ono malo sto sam video mislim da su dobro uradili…sve novine su ok…a ima ih dosta

1 Like

Evo sad vidim da je free. Eh, krece maraton izmedju 96 gb i mog neta :confounded:

I na PC sistemu je haos…imao sam 20000+ za cekanje…i odustao…

Da je loše ispalo, jeste. Ali, ne zbog njihovog nemara, nego zbog masovnog, prevelikog priliva igrača.
EF07sQVW4AUdWXT

Po meni, izgleda odlično. Uhvatio sam da odigram određeni deo kampanje, koja mi se svidela dosta, ovaj mračniji ton je skroz Bungie i skroz Destiny, nema više “smešnih” pošalica od strane Ghost-a, naš Guardian konačno priča bez da ga Ghost prekida k’o majka kad prekida dete dok razgovara sa komšinicom o lokalnim dešavanjima, Mesec je odrađen predivno, sviđa mi se grafika, sve je nekako poznato, a opet pomalo drugačije, lepše.
Novi strike sam uspeo da odigram, deo je kampanje - naravno - i iskreno meni se puno svideo. Ponavljam, pravac u kojem Bungie trenutno vodi Destiny franšizu jeste mnogo mračniji i mnogo ozbiljniji i to mi se iskreno veoma sviđa. Scarlet keep je nešto što svako ko igra video igre treba svojim očima da vidi (tek sad zamišljam kako to sve prelepo izgleda na nekom PC-ju).

Plus, ne znam jeste li videli ili ne, ali je bio i bug na Steam-u za silver. Kupiš jednom, nastaviš da dodaješ na listu silver, a samo jednu kupovinu ti naplate. Sigurno je to nešto bilo sa njihove strane, pa su i to morali da promene, poprave.

Već danas očekujem bolje iskustvo, manje čekanja i više rokanja, napucavanje je boli glava, naravno.

I ne zaboravite, Moon’s haunted

1 Like

Moje je misljenje da su trebali da predvide da ce ogroman broj igraca navrliti od samog pocetka lansiranja nove ekspanzije i sada se kao cude “sta se to dogodilo, izvinite ne znamo evo probacemo da sredimo, strpite se” …

Ma da je na konzolama 60 FPS-a, bilo bi ekstra. Nego njih mrzi da se malo muče oko toga… Witcher 3 u 60 je sasvim druga igra…a ovde bi se tek videlo…