Destiny 2 - Official Launch Trailer

1 Like

Posalji Vladanu poruku da navrati ponekad.

https://m.youtube.com/watch?v=YCSxtaxjxHg

Ahahaha

1 Like

Skida li ko betu za Destiny 2?

Skidam sada cisto da vidim kako ce se igra ponasati na mome PC-u…ali planiram je nabaviti…a ako tebi ne smeta prihvaticu te…pozz

Tomorrow from 5 PM to 7 PM Pacific, the Farm will be open to players in the PC Beta. Come take in the scenery. The Vendors have the day off.
@Djordje1990 javi utiske :stuck_out_tongue:

Tek posle 19:00 mogu testirati…igra je skinuta…pa da vidimo…

1 Like

Ok je ovaj Destiny, ali me nije uhvatio kao vas izgleda. Pucanje i ovako igranje je ok, ali mi jurnjava za gearom nije toliko interesantna. Makar sad ima neki SP.

Ma znam bre, ali mi je veliki plus što ima SP. Igraću još malo dok traje ova Beta, možda mi se više svidi kad uvežbam igru :slight_smile:

Ni meni nesto ne lezi MP za Destiny 2, prvi mec pobedili, bio prvi u celoj partiji i “kao izdominirao” a imao sam utisak kao da nemam pojma sta se desava ( igrao sam sa hunter klasom ). Probao sa Titanom da igram MP svaku su me raskantali, imam 2 sekunde da odreagujem ili sam mrtav i jos Titan ima bas lose abilitije za PVP.

Najgore dve stvari za PvP mislim da su sto je jako tesko prepoznati protivnike od saboraca, a drugi je sto nema neke interesantne game modove.

Cesljao sam PvE toliko da sam nakupio ceo PvE set za Titana, a rocket launcher i rail gun su jako zabavni za koriscenje, ako ne i cinili su onog bossa prelakim.

Igra je skroz ok, ali nema nesto narocito da me vuce da igram dalje od ove bete. Gunplay je solidan, prica me ni malo ne interesuje a PvP mi je nekako razbacan na sve strane.

Jel imate neku grupu ili klan na PS4 da se pridruzim?
Destiny 1 sam uglavnom igrao sam, tako da sam propustio dosta, pre svega Raid-ove.

Ok, mislio sam da je to za PC.
Hvala.


Kako se miris sa 900p?

Ja cu na terapiju do X-a, da se psihicki oporavim :stuck_out_tongue:

Ma ja sam samo video koliko ima gb, necu da uzimam igru… nesto me beta nije odusevila… A pre-order ce i onako da bude otkazan kada vide da nema para na kartici :smiley:

Koliko vas ima na xboxu? Razmišljam sa kupim igru, prvi deo sam igrao solo, pa bih sad voleo da imam ekipu.

Ovo ce se igrati sigurno ali ne na day one(ako se na kraju ne predomislim i uzmem), da izlazi malo kasnije/jesen, sigurno bi.

Kakvi su utisci?

Je l’ se transveruju likovi iz prvog dela?

Uh, to vec boli.
Mada sam citao da postoji mogucnost prebacivanja lika iz prvog dela u nekom review-u.
Da li si siguran da je tako i da nije data mogućnost odabira na startu?