Destiny 2 - Official Launch Trailer

1 Like

A ne mogu da docekam. I pored toga sto me pvp u beti nije oduševio, ovo mi je broj jedan za ovu i narednih par godina. Sutra uzimam internet karticu i pada pre order.

1 Like

Meh, bitno je sa kim igras. Destiny nije CoD ili BF pa da mozes da uradis nesto solo. Rezolucija i fps ne mogu da zamene zezanje u partiju koji traje 15+ sati.

E pa to je onda super. Pozdravi Vlajka, sto godina ga nisam cuo. A kako ces sa noobom Kgb-om da igras ja ne znam :joy:

Posalji Vladanu poruku da navrati ponekad.

https://m.youtube.com/watch?v=YCSxtaxjxHg

Ahahaha

1 Like

Skida li ko betu za Destiny 2?

Skidam sada cisto da vidim kako ce se igra ponasati na mome PC-u…ali planiram je nabaviti…a ako tebi ne smeta prihvaticu te…pozz

Tomorrow from 5 PM to 7 PM Pacific, the Farm will be open to players in the PC Beta. Come take in the scenery. The Vendors have the day off.
@Djordje1990 javi utiske :stuck_out_tongue:

Tek posle 19:00 mogu testirati…igra je skinuta…pa da vidimo…

1 Like

Usao pre par dana da se potsetim malo i pripremim za dvojku. Ako treba neki savet slobodno pitaj :joy:

1 Like

Bas lepo. To sa ps4 :joy:

Luka tvorac Balkan Funka na ps4 je napravio klan za PC. Pa se dzojnajte.

https://www.bungie.net/en/ClanV2/Chat?groupId=2117808

Ok je ovaj Destiny, ali me nije uhvatio kao vas izgleda. Pucanje i ovako igranje je ok, ali mi jurnjava za gearom nije toliko interesantna. Makar sad ima neki SP.

Destiny se ne kupuje zbog SP, a ovaj deo ce jos vise da bude usmeren na ekipu.

1 Like

Ma znam bre, ali mi je veliki plus što ima SP. Igraću još malo dok traje ova Beta, možda mi se više svidi kad uvežbam igru :slight_smile:

Ni meni nesto ne lezi MP za Destiny 2, prvi mec pobedili, bio prvi u celoj partiji i “kao izdominirao” a imao sam utisak kao da nemam pojma sta se desava ( igrao sam sa hunter klasom ). Probao sa Titanom da igram MP svaku su me raskantali, imam 2 sekunde da odreagujem ili sam mrtav i jos Titan ima bas lose abilitije za PVP.

Najgore dve stvari za PvP mislim da su sto je jako tesko prepoznati protivnike od saboraca, a drugi je sto nema neke interesantne game modove.

Cesljao sam PvE toliko da sam nakupio ceo PvE set za Titana, a rocket launcher i rail gun su jako zabavni za koriscenje, ako ne i cinili su onog bossa prelakim.

Igra je skroz ok, ali nema nesto narocito da me vuce da igram dalje od ove bete. Gunplay je solidan, prica me ni malo ne interesuje a PvP mi je nekako razbacan na sve strane.

Raid izlazi 13., ToO 15., znaci imamo nedelju dana da nabacimo kakav takav level.

Jel imate neku grupu ili klan na PS4 da se pridruzim?
Destiny 1 sam uglavnom igrao sam, tako da sam propustio dosta, pre svega Raid-ove.