Destiny 2 {MT}

Taj shoulder charge je op :sweat_smile:

1 Like

Dobro si mi rekao da titan ima taj ahoulder charge, kao u Halo 5.

da ga nikad ne koristim.

Inace, pvp u destiny je djubre, change my mind. :blush:

1 Like

Taj u Halo 5 je komican skroz,spor,trom kao usporeni snimak u odnosu na ovaj u Destiny :grin:
Dosta se koristi jer uz odredjeni dio exotic opreme (Dunemarchers boots iliti cizme) mozes da uradis chain melee pa ubijes vise grupisanih nesretnika :joy:

Pvp u Destiny je uvijek bio blagi uzas zbog p2p “arhitekture” ,nista bez dedicated servera a to mozda u D3 ubace ako ikada izadje.

Haha evo ga Halo fan boi :rofl: Nisam igrao HALO mp, ne mogu da napravim paralelu, ali PVP u Destiny zna da bude vrlo dobar, pogotovo kada je Iron Banner :smiley:

Fist of havoc iz keca,ubica za velike i siroke mape gdje imas prostora da skocis i zveknes ih,odskoce 5m od tebe i nemaju blage veze sta ih je snaslo :laughing: juce sam gledao lika u IB,odmah na pocetku se zalijece na protivnicku bazu dok je jos mucenici “pune” i slamuje ih,4 ubije odmah :laughing:

Nema ALI. 30fps mp treba biti zakonim zabranjen. Tacka. :wink:

2 Likes

Ne lupaj. :smiley:

Halo 5 je je duplo brzi u svakom smislu i pogledu.
Ne kazem da je bolji mp, svako ima svoj ukus naravno.
Ali onaj destiny pvp je uzas sa tehnicke strane.

Mozda promenim misljenje ako upgradeuju za next gen.

Mislio sam na shoulder charge druze,to sam poredio ,ne brzinu mp izmedju Halo i Destiny :slightly_smiling_face:
A ako cemo i da to poredimo,igrao sam malo Halo 5 mp i dosta je to za mene sporo i tromo u odnosu na Destiny,za ostale Halo ne znam,nisam igrao pa ne mogu da sudim.

Moje najiskrenije izvinjenje!

A znas kako, misljenje je kao dupe, svi ga imamo. :grinning:

source

Ja sam izgleda jedini koji ne vidi razliku u tim stvarima.

1 Like

Dobro, da ovako igram mozda bi mi i bilo zanimljivo :joy:

Sa sprtan charge i taj shoulder charge sam napravio paralelu u smislu da mrzim to u Halo i ne treba da bude u Halo. Pa se našalio da zato neću koristiti Titana u Destiny nikad.

I da, 30fps je katastrofa, nedopustivo za MP.

1 Like

Ja počeo destiny 2 sa društvom pre nekih dva-tri meseca i kul je sve ono ali nam je bilo konfuzno haos. Nismo znali misiju da pokrenemo, pa skapiramo da smo u jednoj istoj misiji dva puta bili, pa odemo tamo u onaj deo gde su svi ostali igrači i stanemo pored njih i “igramo” kao budale, smejali smo se kao ludi, a likovi nas gledaju na foru “Da l’ su ovi normalni” :joy: Uružja su super, trzanje i sl, oseti se težina ali mi je konfuzno dosta sve ostalo. Nisam znao boju na skinu da promenim jer sam dobio po završetku neke misije pa sam na yt morao da gledam. A kad mi yt treba za to onda džabe mi sve… Možda je opet ubacim ali noob sam svakako za ovo.

1 Like

Potpuno se slazem, ja sam morao da konsultujem tutorial za to kako da pratim kampanju, kojim redosledom da igram, ove osale modove jos nisam ni probao. Pretpostavljam da je u pocetku tu bilo malo tackica koje blinkaju na 1-2 planete, ali sada sa 2 DLC-a i brdom dodatnog sadrzaja malo se nakupilo.

1 Like

Pitaj mene ili Profu i sve ce ti biti objasnjeno i kristalno jasno :slight_smile:

2 Likes

Pregledao sam ti YT kanal :laughing:
Vratila mi se zelja da igram Battlefield 1…

2 Likes

:crossed_fingers: i cross play (osim pc, ef them), da svi zajedno mogu da igraju…

2 Likes

Sklopio sam sinu PC pre pare dana i naravno jedna od igara koju je instalirao je bila Destiny 2. Kada sam video kako igra plovi u 60 fps (može komp i više, ali ga ograničava TV na koj je zakačen), smorio sam se ko plovak i rekao više ne pokrećem na konzoli, dok ne dobije next gen upgrade. Ovo sa 30fps je očaj, u odnosu na lepotu kako to radi na PC-u.

Jedva čekam novu generaciju konzola, da osetim glatokoću kretanja i tamo nadam se na većini igara.

3 Likes

Upravo. Zato i ja lupam glavu u sto kada neko kaze da je zadovoljan sa 30 fps.

2 Likes

Postojaće za mesec dana, uskoro verujem I za destiny.
Ja mislim kada govorimo o tome da ce ponuditi 60 ili cak 120 fps, mnogi su ovde, “meh ja to ne vidim meni super 30”.