Destiny 2: Forsaken Kells Grave Gambit Gameplay - Gamescom 2018

Pre-orderovano odavno, čeka se 4.9.

Kako to da su dozvolili PC gameplay. Obično je sve sa PS4… Što se tiče ovoga, ništa posebno. Ne hvala :smile:

Po svemu što su prikazali i najavili biće ovo super, kao što je bio i The Taken King u kecu. Ja jedva čekam, taman do RDR2.

Meni to i jeste problem cele igre, 60$+sve ekspanzije koje su reciklirale d1, onda izađe još jedna ekspanzija od 40$ da bi igra na kraju na nešto ličila… Za mene je to prosto deal breaker… Naravno, igraće se destiny, ali za mene je to previše para i previše čekanja… Izlazi tomb raider, BF5 i za te igre sigurno neću žaliti pare, čak ću u neko vreme pazariti I season pass za tomb raidera. Naravno, svako ima pravo na svoj odabir… Nadam se da će nešto naučiti za D3 koji će za godinu-dve da izađe…

Čisti sumnjam, recept im uspeva po drugi put. Ljudi kukaju, ali se igra prodaje bolje od većine. Svi bi želeli da bude savršena, ali je i ovakva, meni, zanimljivija za igranje od ostalih. Ovih 40$ ću izigrati do poslednjeg centa. A TR i ostale sp igre uzimam kad budu na nekom debelom popustu. Bf se uzima naravno.

Oh, kako maštoviti neprijatelji
:gleda u kuglu koja ima energy štit i ispucava lasere:

Osmišljavanje neprijatelja im nije jača strana što se dalo videti i u Halo :joy:. Ali zato im je gunplay za klasu bolji od svega ostalog na tržištu.

U Halo barem nema ovako debilnih stvari, možda je falila veća raznolikost protivnika, ali sigurno nije bila kocka ili kugla koja bljuje lasere. Napucavanje je ok i baš je dobar osećaj kada izrešetaš nepomičnu sferu :wink:.

Ja za svojih skoro 30 godina igranja ne videh debilnije neprijatelje od onih malih nakaza što trčkaraju i ispuštaju čudne zvuke u Halo. Ali dobro, da ne cepidlacimo sad.

Destiny je isti warframe po gameplayu ili gresim?

Ako tps i fps mogu da imaju isti gameplay onda jeste :joy:. Nemaju veze.

Ma negde sam procitao da warframe nazivaju f2p destiny pa zato pitam.

Imaju oni sličnosti, ali ne po pitanju gameplaya. Warframe je mnogo dublja igra, ali meni nikad nije legla, baš zbog gameplaya.

Ja sam ga probao nekih sat vremena. Super je framerate, precizne kontrole i lepo izgleda. Uz to je igra free. Priča može samo biti samo bolja od paprikaša u Destiny univerzumu.

Da, Ali su su imali dosta toga iza geunta, pogotovo koliko je o njima pisano u halo knjigama, stripovima… Dok su radili Halo, imali su veliki broj ljudi koji su radili priču izvan igre… Sa druge strane, brojke pokazuju da se nisu baš izvukli sa ovim delom… Ali dobro…

A titanfall, jer to lici na destiny

Nimalo. Osim što je FPS nemaju drugih dodirnih tačaka.