Deep Down TGS Trejler

https://youtu.be/0N5oItJiIds

Mali off, ali da li neko zna koja je pesma korišćena u trejleru? :slight_smile:

Pa kao sto vec rece lik u komentarina na yt ova igra ima idlucnu grafiku no to je sve nezz zasto tako malo inf o ovoj igri vudim kako ce biti dosta boss fightova sti je po meni jedna od najbitnijih stvari u ovakvoj igri,ali jednostavno pre malo inf je ovdje

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Novi trejleri sa TGS

Posle one ps4 prezentacije, imao sam ekstremno velika ocekivanja… Ali ovo sto sam gledao, je negde na polovini… Ocekivao sam mnogo bolju grafiku, vise detalja… A da ne govorim o stilu igranja, kretanju…

Ja ne znam šta si ti očekivao? Ja sam očekivao ovo, samo ne da je MMO, mada to može biti plus, zavisi kako je MP implementiran

Izgleda mi skroz prosecno, u odnosu na KZ i tako neke naslove mi izgleda bas lose… Ocekivao sam nesto poput elder scrollsa.Opet kaze, videcemo jos dosta toga o igri… Ali za sada mi nista posebno…

Kako sam znao da ćeš reći Elder Scrolls :slight_smile:

Ja sam očekivao da će biti kao Dragon’s Dogma ili Dark Souls iz nekog razloga, i u neku ruku tako deluje.

A i onaj Time Stop je zaista bio interesantan, ali me interesuje kako to izgleda ostalim igračima? Možda se oni normalno kreću dok je ovaj super ubrzan? Ili im se pojavi screen sa timerom?

Šta nas briga. “Dark Souls” 2 u februaru i to na ovoj generaciji konzola… Sve ostalo je bonus :slight_smile: hehehe

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”