Deadlight

Teaser trailer za igru Deadlight, koju za Xbox Live arcade razvija Tequila works. O igri se ne zna puno, osim onog sto bi trailer mogao da nam pokaze-survival igra, ocito sa nekom post-apokalipticnom temom

https://youtu.be/iBX4Z3wucGc

Sajt igre: Tequila works - Deadlight, Coming soon

Sajt Tequila works-a: Tequila works | News

fino to ovako kao ideja izgleda, u praksi XBLA igre kao da nisu kompletne, fali im uvek stosta, tako da ne ocekujem previse, ali interesantan teaser.

I meni je lijepo djelovao na prvi pogled, ali posto ovo nisu in-game snimci, nista se ne moze konkretno reci. Prvo sto sam pomislio bilo je “opet neka apokalipsa”. Nakon najava za I am alive, nedavno objavljenog Dead Island-a, i PS3 ekskluzive The last of us, ovaj se naslov cini malo suvisan, ali dobro, neka me prijatno iznenade.
Jos je ovo prva igra za Tequila works, pa se ne moze reci da li ce igra biti dobra ili ne

Deluje mi interesantno, ali ne mogu da ne pomislim da je ovo u osnovi Limbo sa zombijama, na osnovu gameplaya barem

Pa dobro, da ne idemo sad predaleko sa usporedbama, ako je 2D side-scroller u crno-bjeloj tehnici, ne mora automatski da bude kao Limbo, postojalo je to i pre Limba. Kao sto nije ni svaki FPS CoD. Meni djeluje igra veoma interesantno, ako pogode atmosferu ‘zadnjeg covjeka na svijetu’, bice to pravi hit. Recimo da treba da ubode muzikom ono sto je uspio Limbo-da docara samocu

Ne zelim da aludiram na grafiku, vec na atmosferu i kao sto si rekao, na osecaj samoce, lose sam se frazirao :slight_smile: