Dead Space walkthrough

Drago drustvo poceo sam sa dugo planiranim projektom. Dead Space Walkthrough. U pitanju je PC verzija (ali igram sa XBox kontrolerom) jer jos nisam nasao spravu za capture sa XBoxa.

Pa koga zanima… kokice, coca cola ili pivo i uzivajte u ovoj zaista sjajnoj survival horor igri.

Moj kanal: YouTube - fskpzNS’s Channel

PS: Naravno leave a message and rate it :slight_smile:

pozuri, sa’ce dvojka :smiley:

Ocu ocu :-)))

EDIT: Jos 3 videa aploudovana danas !

Dead Space walkthrough lepo napreduje drustvo. Stigoh do pola i 21 video aploudovan.

E ja nisam ovo odigrao. Sram me bilo :doh:

Igra je vrhunska. Zaista malo sta moze da joj se zameri a i to tek ako koristis lupu sa nekim veeeeeelikm uvecanjem :slight_smile:

Verujem, verujem nego ne znam kako mi promakla valjda zato sto sam sada zauzet multyplajer-om, ali stavio sam je na listu kada me budu banovali u novembru :slight_smile:

jel mi verujes da ti zavidim. a ja sam sebi za ovo letnju susu i po vremenu i po igrama, ostavio Mass Effect 2 :stuck_out_tongue:

E Mass Effect nisam propustio, vrh igra i treba da se odigra onako lagano :slight_smile:

@Chelichni

posto vidim da si postao blago receno freak za dead space lore-om i univerzumom (sve pozitivno naravno), ne znam da li su cuo da izlazi i dead space 2 prequel koji je najavljen kao "interactive comic-style story, i imace tri zagonetke i cetiri razlicita zavrsetka a ko uspesno zavrsi prequel, dobice jedinstveni kod za otkljucavanje novog odela za Isaac-a kad Dead Space 2 izadje. Ovo ce biti dostupno samo preko LIVE marketplace-a ili PSN-a. Dead Space 2 izlazi pocetkom sledece godine, dok ovaj prequel inace nazvan Dead Space 2 - Ignition izlazi najverovatnije sad na jesen…

EA: ?Dead Space 2? prequel to be launched for Xbox Live Arcade and PlayStation Network | TopNews New Zealand

akiris… thx for info i svakako cu da smeknem link ali ja sam silver member na live-u… e sad… valjda cu mocu da kupim… pazi kad nigde nisam nasao i MS poene da kupim pa sam na kraju odustao.

pa dok nemas gold, neces moci da kupis…

Dead Space je kompletno aploudovan i walkthrough je kompletan pa ko voli nek izvoli :slight_smile:

Samo kratak info…

Zapoceo sam i sa RE4 voktruom pa ko voli nek izvoli. Link imate dole i signature.

Nema ti sig?

e to sam i ja primetio… nekad ga postavi a nekada ne.