Days Gone ipak izlazi 2019. godine

Igra najavljena na E3 2016 je mnogo puta bila očekivana da izađe u 2017 ili 2018 je sada i zvanično označena za 2019. godinu. Zombie fanovi će morati malo da se strpe.

Sad je pitanje dal se radi o “treba nam jos malo vremena da ispoliramo kako treba” ili “imamo ozbiljnih problema i pokusavamo da odrzimo glavu iznad vode” odlaganju.

2 Likes

Igra je počela sa razvojem početkom 2015. godine tako da je do sada dosta poodmakla. Videćemo (opet) na E3 kako izgleda.

Pa do 2020-te će da izbace, možda… No, bolje čekati nego da izbace neko smeće od igre…

Istina… Požurena igra koja izađe loša je gauvek loša, odložena igra ima šanse da se popravi do izlaska, što bi rekao Kojima. Ne znam, meni je igra uvek ok izgledala, nisam primetio konkretno zbog čega bi joj trebalo još vremena u rerni.

1 Like

Uvek su mi smesni ovi tekstovi :smiley:

Hvala zato što ste odložili… Da li možda u znak zahvalnosti svi treba da uplate po 60$? :smiley:

1 Like

Pojavila se igra i na ps store-u za preorder. :slight_smile:

Bio sam skeptican u pocetku i nije mi toliko drzalo paznju ali moram da priznam da nakon poslednja 2-3 trailera, sve mi se vise svidja. :slight_smile:

1 Like

@Zoorulee ovo izlazi krajem aprila… jel si mozda za preorder?

Jesam :smiley:

1 Like

Mogu ja da budem fantom? Aktivan sam na razmeni imam preko 50 pozitivnih, mogu i ja cak da kreiram igra je 6000din realno…

Ne koristim i ne radim share sa fantomima, vec godinama, na zalost. Verovatno ima na razmeni neko zainteresovan.