Dash Launch 3.02

Pitanje: Kako da instališem novi Dash 3.02?

Stavim na HDD i pokrenem, ili treba još nešto??
Ovo mi je prvi put da radim takav install…

Please Help :?

Edit: (Ovaj novi dash mi se čini super, radi kontrole max temperature… To je i glavni razlog instaliranja)
_ Ako neko može samo da kaže svoje utiske ovoga update-a, bug-ove, kontrola temperature i sl…
_
Hvala svima

Pokrenes instalaciju, povezes launch.ini ili sam napravis preko istalacije i gotovo.
Za sve detalje procitaj readme.txt obavezno.

Hvala

Kako misliš povežem launch.ini ili ga sam napravim preko instalacije?

I još nešto; koje su naj target temperature?

Prati upustvo i RTFM.
Imas temu za temparature na RGH/JTAG konzolama, procitaj.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pročitao, ne samo na ovom forumu. Ne bi valjda đabe pitao…

Povratak na zadatu temu, molim :wait

Eh, ovako:

Skinuo Dash Launch 3.02, stavio ga u root USB-a, išao na installer, pokrenuo default.xex (pisalo mi je da se verzije ne podudaraju), update plugins pritisnuo “Ok”, išao na Reboot, konzola se ugasila nakon čega sam je upalio i ništa…
Nema promjena…

Znam da sam pogriješio vjerovatno u ini fajlu, s kojim se nisam želio borit…
_
Ako bi mi neko lijepo objasnio proceduru update-ovanja Dash Launch-a, bio bi zahvalan_
:emoticon-0100-smile

Ne znam sta ocekuje da vidis kada dashlauncher pachuje sistem, ne pravi nikakvo novo vizuelno okruzenje???

Nisam znao :slight_smile:

Nego, hoću da stavim “target tempts”, a ne znam kako :frowning:
Vidio sam na internetu za Dash Launch 3.02 neko vizuelno okruženje na kojem se postavljaju max temperature, ili je to homebrew??

Još sam n00b za ovo, za to pitam, ima još nejasnoća iako čitam uputstva :stuck_out_tongue: hhahaha

Hvala na pomoći

Našao sam.

Kad stavim Usb i idem na installer - default.xex, ubaci me u dash launch 3.02 meni…
Čudno mi je jer ga nema u homebrew meniju standardnog FSD-a pokrenutog sa HDD-a…

Ali imam opciju preko dl 3.02 da ga kopiram na interni HDD, samo gdje ću ga kopirati??

Pokrenuo DS 3.02 sa USB-a, naštelio taget temperature na 55, 51, 47 - Spasio postavke, izgasio xbox, upalio, isprobao igru i drži na 54,9 c!!
A nečujno!!

Je li to to moji profesionalci, ili ima još nešto što moram napraviti? :slight_smile:

Neke fajlove ucitava direktno sa root od USB :wink: (pri startovanju ako je USB unutra)

To ti je to par koraka i dashlauncher instaliran.

Target temperature stoje, samo me zabrinjava zašto mi u opisu stoji “Dash 2.2”, kao da ga pokreće samo kad stavim USB?? :confused:

instalaciju i zavrsi je :slight_smile:

What? :stuck_out_tongue:

hehe :slight_smile: pokreni instalaciju i idi sa RB do kraja i install dashlauncher imas da potvrdis.
Ne znam kako ti pise 2.2 ??

Idem sa RB do kraja i piše mi;
**
“Install This - Copies this program to DL30\default.xex in the folder you choose”**

Ali, gdje da ga instališem, koja putanja?? :S

Instalisao Dash Launch 3.03… Dok vi odgovorite na ^gore navedeno pitanje izaći će 5.05 verzija :stuck_out_tongue: hahaha

3.03 verzija je za dashboard 2.0.16179.

Instalisao na 14719… Neće valjda nešto poremetiti? :S

ne 3.03 ima samo podrsku za poslednji dashboard