Darksiders II: Gameplay Video 25.01.2012

https://youtu.be/Vg7p0gpRH98

Nista nisu uradili inovativno sem da su kopirali Prince of Persia i sada izgleda kao on, vere se svuda i kaci kao i princ sa nekim dodatim oruzjima. Ostaje da se proba igra i stekne finalni utisak.

Jedva cekam da zaigram ovo cudo.Vec se vidi da je bolji od prvog dela,tako da ce ovo da bude cist pogodak.

biće ovo dobra igra! :slight_smile: izgleda vrlo zanimljivo…

ova trka sa lavom izgleda zanimljivo…samo da bude ponovo gameplay bar 20h i ja sam zadovoljan

tek sada procitah akirisov post da ce biti 4 puta veca…jos bolje :slight_smile:

Sve je to fino i super samo War je War! Ovaj je dobar, brz ali nije ko tata War

Kad mi neko spomene Darksider odmah se sjetim one pocetne scene kad on dize glavu i gleda s vise kao u fazonu “sta je supci? Stigo’ Chuck Norris!” a to kod ovog nazalost nema. Sav je neki izdefinisan a ne “nabijen” masom kao War + onaj predimenzionisani mac (e to je vec nesta)

Sale malo kad ga svi hvalite pa da makar ja malo kudim :slight_smile: Sve u svemu ovo mi je najiscekivanija igra 2012 - kakav ME3, ovo je The Real Thing!

NE ne govori to XD…inace super je ovo ocekivao sam malo veci graficki pomak ali dobro i prosli deo bi bio dobar i da je sada izasao samo da ne ponove onaj screen tearing i super :da:

Pa dobro ja to govorim s moje strane. Naravno, ME3 ce biti veliki hit - u to nema sumnje. Sad da stavis obicni kamen na ebay s logom ME3 (Shepard ovim gadja kad mu zafali metaka!) prodavalo bi se ko’ ludo a tek igra. Ali Darksiders je meni poseban iz razloga sto je to prva igra koju sam ubacio na moj xbox, prva igra koju sam presao i bez obzira na to sve jako me privukla.

Nadam se da ce se makar u jednoj sceni pojaviti War s onom svojom namrstenom facom

uuuuuuuu… Shepard’s not gonna like this! :smiley:

pa za pc ce sigurno da izgleda nekoliko puta bolje to je cinjenica…
@Nemesis kad izadje dvojka ima da promenis misljenje o liku xD

Ti pricas ko’ da pijes kavu s njim :slight_smile: Elem, bas bi bio fazon kad bi Death bio nem - samo klima gl0vom ali na kraju igre da nesta prozbori ko Silent bob :slight_smile: :slight_smile:

Ma bice ovo extra igra :wink: 10 dana pred izlazak posvecujem se War-u tj. Darksiders-u kao uvertiru za ovaj nastavak :smiley: