Darksiders 2 - VGA 2011 Trailer

Gospodje i gospodjo evo ga :slight_smile:

https://youtu.be/sJaYq3vnEjw

Malo mi je cudno sto je ovakav trailer, bez ingame snimaka, ali valjda zato i jeste teaser…
EDIT: evo i extended trailer sa ingame snimcima

Edit no2: bravo Igore, konju kojeg jahaci apokalipse koriste-ovo je stari trailer :swear:

Pa kako sam ja propustio ovaj trailer kad se nisam odvojio od monitora prethodna 2 sata??

Ako bude iole tako dobra kao prva igra, mislim da cu kupiti original. Meni je prvi Darksiders bio iznenadjenje godine – ono malo screenshotova sto sam video su obecavali, ali manjak marketinga nije stvorio jasnu sliku o kakvom kvalitetu se zapravo radi…

Zato sto su ga pustili na pola reklama bez ikakve najave

What starts with War ends with Death!!! Kako ovo zvuci mocno… :rock:

tacno. samo se nadam da to ne znaci da je to kraj darksiders-a

ja pišno! :smiley: can’t wait…

WOW!!! Kako je kul ovaj poster :slight_smile:

poster gori! :tap:
upravo sam naručio Darksiders za Xbox360, igro sam na pc-u al nisam je zavrsio, pa rekoh da prekucam sad na konzoli taman do izlaska nastavka hihi :cool:

uff, meni je to najbolja igra ove generacije. je*es sto je graficki igra slabija, ali premisa, gameplay, zagonetke, to je to sto ja volim otkako sam prvi put zaigrao soul reaver-a na dreamcastu. a najvise me raduje sto su rekli da darksiders 2 svet je podeljen na 4 dela. prvi deo je nesto kao tutorijal a kazu da je veliki kao ceo kec, tako da…

Nadam se da ce skoro, bar u prvoj polovini 2012

Igra izlazi u junu 2012

Ovo je obecavajuce, poster oma ide na wall :slight_smile:

koliko sam ja upoznat igra izlazi 20.12.2012. na foru apokalipse bla blablabla