Da li xbox za Azijsko trziste moze da se dekodira i radi u Srbiji?

Pozdrav ljudi,

Trenutno sam u Singapuru i nasao sam veoma povoljan xbox 360 4 gb ali je samo za Azijsko trziste tj nije PAL. Da li neko zna da li takva konzola moze da se dekodira i radi kod nas?
Skroz sam nov u celoj xbox prici tako da pojima nemam , a nebih da bacim pare iako je bas jeftino.
Hvala unapred

Ako planiras originale ja ne bi uzimao jer je tesko kod nas naci NTSC format ali ako planiras pirateriju kad bude FW za Slim onda uzmi jer sve igre kojie budes skidao skidas za NTSC format.

Neka se iskusniji clanovi jave i posavjetuju sta i kako al ja mislim da bi ti ovako bilo OK

Bilo bi korisno i da nam kažeš koliko je ti jeftino. I sve je tačno ono što ti je Nemesis rekao.

Ne moze se menjati region na tom modelu. Ako ne planiras da igras originale, posedovanje NTSC konzole moze biti i prednost, jer ima igara koje nikada nisu ni izasle za PAL.

Pozdrav,

Kosta sa sve onim Kinect ili kako se vec zove i jednom igrom $400 US.

U principu samo planiram da igram koje god igre mogu, naravni da cu da skidam i da necu da kupujem originale pa me zato prvenstveno zanima da li ja uopste mogu da igram na toj konzoli? Da li ce da radi i sa tim NTSC sistemom uopste. Prosle godine zamlao da kupim sps3 na karibima i prodavac mi kaze da to u evropi nece da radi zbog drugacijeg sistema. Stvarno se ne razumem u to i bitno mo je samo da to radi da nisam bacio pare.
Hvala

Pa to i nije nesto jeftino za te pare mozes da uzmes sa hdd od 250 gb…kod pekise imas PAL konzole …XBOX 360 250 GB + KINECT 385 EURA
XBOX 360 4gb + KINECT 305 EURA

NTSC je bolja varijanta ,ima igara koje nisu i nece izaci u PAl regiji…Inace PS3 je region free tako da nema veze gde ga uzimas,moj je recimo NTSC/UC,a uzimam i igram bez problema sve Pal igre-jedino ti nece raditi filmovi koji su kodirani za odredenu regiju…Inace juce mi je buraz unstalirao neki novi FW na PS3 sa kojima mozes da igras pirate i to cak bez Jailbreak uredaja…

Ima kod nas za 305 € nova?? Onda mi bolje tu da kupim da ne vucem odavde. Sad sam izasao u neki TC i nasao za. 370 dolara ali ako kod nas ima za 300€ onda cu pre tu da uzmem. Jel imas kontakt neki da proverim?
Hvala

Da li si siguran da ti je brat ubacio novi FW i da mu rade igre BEZ jailbreak-a?

Da postoje 2 vrste cfw-a 3.55 bez jb-a sa kojima mozes da ides na psn i sve radis…ali ovo nije tema za to. :slight_smile:

Click me!

ja imam PS3 NTSC/U sve igre su regionfree tj nemaju lock na regije dok filmovi imaju.

Pozdrav,
Proverio sam cene u BGD-u i xbox je 35k a kinect je 21k sto znaci da je duplo skuplje nego ovde.
Sad sam u Hong-Kongu i nasao sam slim taj neki za kinecom za 350 us dolara ali je i on za azijsko trziste. Jel ima neko sa definitivnim odgovorom sta da radim da li da kupujem taj NTSC ili kako se vec zove , ili ne . Da li ce to da radi kod nas ili nece??

Kod Pekise je 4 GB Slim i Kinect 305 evra, tako da ne znam koliko ti se isplati. Uvek je tu i carina, jer ako te uhvate, nećeš se lepo provesti.

Jes’ da je 50 evra vise, ali platices mnogo vise ako ti se Xbox pokvari a nemas garanciju, i plus carinici ako te uhvate, plus, ko bi se jos cimao do Hong Konga za garanciju.

Jel imas broj od tog lika da mogu da ga okrenem i proverim 100%? ima gore link koji je Nikola ostavio ali to kad sam poslao ortaku da okrene i oroveri ispalo je 56.000 dinara sve sa kinectom.

Imas ga ovde na forumu “PekiSa” se zove.

Evo me sad Hong Kongu i naleteo sam na prezentaciju Xbox-a u nekom trznom centru. Uglavnom lik mi kaez da preko HDMI-a mogu da igram sta hocu i da nije btno za koje je trziste?? Jel lupa ili je upravu?
Inace slim sa kinectom jednim dzojstikom i jednom igrom je ovde 300$ US.

Nema sanse,kakve veze ima HDMI sa regionom.Niste se nesto dobro razumeli.