Da li su vam igre dosadile?

Ja imam 32 godine i igram se konstantno od 7 godine. Samo na ovoj generaciji konzola sam prešao oko 130 igara. Ne da mi nisu dosadile nego ih uvjek volim igrati i nanovo se oduševim nekom novom igretinom. Multi sam probao nekoliko puta i to mi je vrlo rijedak oblik zabave. Do sada sam najviše prašio Uncharted multiplayer.
Mislim da je to sve do nas jer čovjeku manje više sve na kraju dosadi, nekom i život.

This is some deep shit, deep! :slight_smile:

Slazem se! Meni cura (s kojom sam 6 godina - uskoro i brak :slight_smile: ), cimer, familija i prijatelji non-stop broje za igre ali kad im upalim Gears of War 3, Kinect i dr. onda se cuje samo Wauuu. Mali podatak : od cure sam za rodjendan dobio PS2! Izjavio sam zelju da bih volio da imam jer sam bruku para potrosio u igraonici na PS2 i eto… :slight_smile:

Bitno je imati granicu i da igrice ne prerastu u opsesiju vec da budu klasicni hobi. Meni da nije igrica, kafane i zena eksplodirao bih a ovako imam “izduvni ventil” i milina :slight_smile:

i’m l1nk, i’m 32 and i’m a gameholic :)…u principu meni pricinjava problem samo to, da nekada ne mogu da nadjem igru koja mi odgovara, nekako su nestale te stare dobre igre i sve se svelo na grafiku, grafiku i samo grafiku…ne kaze, ima igara koji zaslusuju svaki sat prelazenja, ali dosadilo mi je kod mnogih igara taj gubitak smisla…recimo konkretno, zelda igra koja uopste nije nesto graficki usavrsena ali, zato bi mogao da je igram danima istrazujuci svaki cosak…dok recimo Crysis, ja licno sam ga presao onako pravoliniski trcanjem…e to mi je dosadilo, manjak dobrih kvalitenih IGARA, a ne da to bude cutscreen ili slicno…

Igre igram više od 10 godina, uskoro punim 21. i nisu mi nimalo dosadile. Imam periode kad mi se ne igra ništa ali oni dođu i prođu, a roditelji mi još uvek prebacuju “još uvek igraš igre, kako ti ne dosade?”. Ne verujem da će mi skoro dosaditi jer konstantno izlaze novi naslovi, a i uvek će biti starijih igara koje još nisam odigrao. :slight_smile:

Ne nece mi dosadati nikad poceo sam na segi a zavrsi cu na xbox 360000!!!

Ja kažem isto brate ,samo nek štancaju što više dobrih FPS naslova, za vožnje se zna FORCA 4( prethodnu FORCU 3 igro sam preko 200 sati) i GT5.Može i RPG mada se tu
slabije snalazim i naravno GTA serijal kralj svi igara jedva čekam tu peticu.

ha ha ha . NIKAD.

Ja imam 34 godine i bicu gamer 4 ever. Verovatno cu jednog dana moju baku da uspavam, stavim zube u casu pored kreveta i pikam nesto na kompu ili konzoli. Naravno da je bitno da ti to ne ostane opsesija. Tacnije igre nikad ne treba da ti postanu opsesija. Meni je danas igranje hobi. Zimi se igram vise jer ne volim to godisnje doba pa slabo i izlazim iz kuce osim kad moram na posao. Leti… uglavnom bajk i pesacenje. Strand ili bazen. Sedenje sa drustvom do kasno po bastama kafica tako da se i ne igram puno osim ako se bas striktno ne dogovorim sa mojom gaming bandom. Jedino sto primecujem… kako sam matoriji… a kad su igre u pitanju… da postajem sve izbirljiviji i izbirljiviji. Moj kriterijum za dobru igru je veoma visok. Nekad sam mogao skoro sve da igram. Sad iako je igra block buster… ako to mene ne zanima, nema sanse da cu da trosim vreme na nju. Eto toliko od mene.

Ne,igre mi nikada nece dosaditi.Ali sa godinama rastu i kriterijumi tako da se igram manje,ali kvalitetnije.

Zadnjih dana uopste nemam zelju za igrama bilo na PC ili 360-ici. Treba mi pomoc :stuck_out_tongue:

Ja sam ove godine odigrao mozda 15-ak sati na kutiji, uopste mi se ne igraju igre, a i vremena nemam, iako nema skole :slight_smile: Pubertet cuda radi. Verujem da cu za koju nedelju ponovo krenuti malo vise da igram, ko zna.

Moje misljenje je da sa 18,19 godine i ne treba da se igraju igre, narocito ne ozbiljno sto danasnje igre zahtevaju, sto si stariji to bi ljudi trebalo vise da se igraju, jer kad si mlad imas 1000 drugih zanimacija i stvari koje treba da istrazis:)

Slazem se. Treba dodati i da nisam srecnik kao neki na ovom forumu, devojka ne moze da smisli igre, veorvatno zbog toga i igram drasticno manje, tj. kada biram izmedju dva ja ne biram igre :slight_smile:

U principu, mogu da se slozim s tobom, s tim sto bar u mom slucaju treba dodati da i sa 18 a i danas s 27 godina, stavljam mnoge stvari ispred igranja, nekad je to bilo pretezno zezanje s drustvom, a danas povremeno zezanje s drustvom i dosta vremena provedenog s cerkicom sto je neprocenjivo !
Mada, opet ranije se znalo desiti da pozelim da odlozim neko zezanje da bi odigrao nesto, to je bio slucaj s igrom Mafia (1), danas se to nikada ne desava, da li sam se ja promenio ili igre nisam sasvim siguran…

Mislim da smo svi ovde navuceni. Ko god tvrdi da bi mogao bez igara, i to ne mislim na neke ekstremne uslove, rat, bolest i slicno, nego na dobrovoljno odricanje… Neka pokusa. Ja sam prodao ps3, xbox i tv, bilo mi dosta svega. Izadje 10 dobrih igara, svi oko mene pricaju o Skajrimu, kupim opet xbox i 3D TV.

Na zalost, meni igre jesu dosadile u velokoj meri. Velika vecina igara radi se genericki, copy-paste drugih, nastavci igara koji ne donose nista sustinski novo, kompanije su masine za stancovanje a mi smo masine za konzumiranje. Koliko su se ljudi uzeleli istinski genijalnih i inspirisanih igara govori podatak da je Tim Sejfer uspeo pre neki dan da skupi milion dolara dobrovoljnih priloga od fanova ZA 24h da bi napravio novu point and click avanturu.

Polako, doci ce vreme kada neces zeleti toliko da vidis svoju devojku/zenu, pazi sta ti kazem, jos si mlad:)

to je super, dete je dete, ali mislim da uvek treba da ostavis vremena za nesto sto ti volis. igre su samo masivnije, i zahtevaju vise vremena i paznje, i sto je dobro, vise nisu za decu:)

Sve se slazem. Samo sto meni nisu igre generalno dosadile, postoji mozda 10-ak naslova koje godisnje odigram uz slast i sijaset nebuloza, a sve ih manje igram. Mislim da ce stvari ici na bolje, provalili su i oni da je truba, ali dok god se igra kao sto je Battlefield proda u 29459394393953539 miliona primeraka, znaci da imamo problem sa inventivnoscu i vreme je da se vise prave ozbiljne igre kao Skyrim, Asassins Creed serijal itd…

Sto se mene tice, ne mogu reci da su mi igre dosadile, ali do neke vrste zasicenja doslo odavno. Do toga je dovelo vise faktora, medju njima i pominjani manjak inovativnih naslova, manjak vremena i poviseni kriterijumi, sto ne znaci da me igre ne mogu drzati satima ispre ekrana (ME), ali to se desava jako retko. A naravno da ne bih mogao u potpunosti bez igara - s vremena na vreme odigram neku stariju igru preko emulatora i volim uvek da ih imam uz sebe na mobu :slight_smile:

Ne,naprotiv.Jos mi se vise igraju nego ranije.

meni je sve nekako dosadilo, prije sam igrao redovno, a tek kad sam malehan bio, nisam ni na miru mogao spavati, sanjao sam kako igram, otkako sam krenuo igrati tamo davno BF 1942, MoH Alied Assault, CoD prvi, sve su igre mi dosadile, te vecinom samo igram fps igre i to vecinom BF serijal, doduse jesam igrao sportske s jaranima i takmicio se prije tko ce preci neki NFS serijal prije

One dobre nisu, ali ove losije mi se ni ne gledaju vise, dok sam nekada sve picio. Takodje ni ove dobre vise nemaju takav boom efekat kao ranije. Tako da mislim da generalno i jesu i nisu, jer jos uvek se nadje neka koje me podseti sta znaci biti gamer !!!