Da li postoji safe nacin igranja multiplayera na ps3

Kao sto naslov kaze da li postoji safe nacin igranja multiplayera na ps3 ? Imam HABIB 4.60 cfw (zadnji sistem :)) i najnoviji multiman e sad cuo sam da je moguce igranje multiplayera igara (naravno preko psn) trebaju neki programi itd :D.Gledao sam na gugl i sad ne znam kome da vjerujem jer ima mnogo tutrolijala.Nisam video slicnu temu na forumu pa reko da pitam :D.

Hvala unapred

imas objasnjeno pri kraju tutorijala za CFW, imas i u jos nekoj temi isto pri kraju, koja nosi slican naziv kao tvoja

vec postoji najbolje resenje za PSN ovde i vise puta se provlaci

  1. Ugasis net, tako sto iscupas kabal iz konzole, ne ides na wifi
  2. loadujes igru, udjes u igru
  3. bocnes kabal i onda se logujes na psn
  4. e onda uzivas

sve mimo toga banana

MIslis na ovo :frowning:

ne mogu ovako zato sto ps3 samo mogu da povezem na net pomocu WI-FI :frowning:

Je li nema ni jedan drugi nacin

nije to ali do nekle i jeste

bemu misa kad neces da citas, non stop otvaras teme na koje maltene uvek ima odgovor

  1. nadji YAB, googlaj malo kako se koristi
  2. pitaj Akirisa
  3. pitaj celahudini-a
  4. svi su vec objasnili
  5. Habib je *****, srecno ti bilo online sa njime, bolje vrati 4.55 rogero i koristi onaj YAB odozgo

Je li ovako ?

Sry što me nije bilo ranije, alergija me patosirala :smiley:
Na ovom videu je sve ok, ovako treba da podesiš YAB, stavi ip od svog kompa sa lokalne mreže ali obavezno koristi port 27.
Yabstart moraš da pokrećeš sa svakim paljenjem kompa i onda sam ja to radio ovako:

  1. Odem na toolbox (ne znam jel habib ima to uopšte) pa na select pokrenem stealth verziju multimana
  2. Pokrenem igru i vrati me u xmb
  3. Pokrenem psnpatch i pritisnem trougao da mi obriše history,syscalls i “zamaskira” cfw
  4. Pokrenem igru
  5. Ubodem kabal i sign inujem se

Ali od skoro metiljavi M$ i windows update mi totalno sje*ao YAB pa sam bio prinuđen da počnem koristiti SenEnabler dok ne nađem vremena da uradim sistem :smiley:

Cek znaci ubacim rogero 4.55 koristim yab i stealth multiman i onda sam safe ??

Nista nije sigurnije od OFW :smiley: , ovo je jedan od sigurnijih nacina tako da ces moci da igras dok te ne banuju.

Auuuuuuuu covece znaci ne postoji 100% siguran nacin

A ti si stvarno očekivao da ćeš sigurno moći da igraš pirate preko neta?

hahahha ,bananu dobijas 100% ,samo je pitanje kada tako da igraj dok mozes i to je to :slight_smile:

NE , ali sam mislio da moze da se zastiti makar 50% :frowning: nema veze igram dok me ne bananuju :smiley: onda prelazim na offline i to je to

Ban ćeš popiti kad tad s tim se najbolje pomiriti odmah. Kad se to desi napraviš novi psn profil i možeš da koristiš public csidjeve koji su free i banuju se u roku od par sati ili da kupiš cs id od ne-banovane konzole i voziš nanovo :slight_smile:
Samo ne znam kakva je situacija sa trofejima,ali verovatno ima i za to neki prog da ih backupuje i restoreuje.
Ja rokam oko godinu dana online sa metodom koju sam napisao i nema problema zasad.

ma ja bih igrao samo transformers rise of the dark spark escalation I jos po nesto ne bih cod ili bf

Uopste nije bitno koju igru igras , kad te namirisu popices ban, tako da dok igras online igraj kad zavrsis odma diskonektuj konzolu sa neta nemoj visiti 24 h na PSN-u i to ce pomoci, ali kazem ti kad te majstori nanjuse paf :smiley: BAN!!!

Koristim 8.1 od kako je izasao :smiley: isto tako kao sto ti kazes mi se javlja error . evo hocu da pokusam sa LG5TOOL danas :smiley:

Mene mrzelo da se cimam sa lg5. Milion koraka, dodaj ove fajlove u win/sys32/ folder itd. - za*ebi.
Instalirao sen enabler na konzoli, jednom ga pokreneš - enable psn i ćao zdravo :slight_smile:

Joj evo i sa LG5TOOL isti error 80028ea6 meni je ona ip adress success ali Conection failed ili kako vec a kada se konektujem normalno (bez tool i yab) ono radi ali trazi apdejt stvarno neznam sta moze biti, a treba mi PSN jooooooooooooojjjjjjjjjjjjjj :frowning:

Evo da kazem stavio win 7 i pokusao ali ne radi :frowning: ma ubacicu mu ja habib :smiley:

A što ne bi probao sen enabler kad si već menjao sistem? To ti je bukvalno 2 minuta posla, jednom ga enableuješ i završio si za sva vremena