Da li mi je bučan Xbox One S?

Pozdrav, imam Xbox One S, dobio skoro od drugara. Imam pitanje, (glupo mi da zanovetam njemu), pa ako neko može da mi ovde odgovori. Znači, konzola je ok, kupljena je 2019, radi sve normalno, e jedino što me muči jeste da li je previše bučna, ili je ovo što se čuje normalan zvuk kulera, jednostavno ne mogu da ocenim. Tražio sam na jutjubu i ono, nikako da skontam da li je moja kako treba ili ipak nije i šta da radim ako je to problem neki koji će da se širi u smislu da će biti sve gore, odnosno da će se sve više čuti? Hvala unapred.

Zavisi kakav je tačno zvuk. Da li je u pitanju nekakvo “krljanje” kulera ili čuješ samo da zuji tj. da radi kuler. Xbox konzole su generalno tihe e sad možda ti čuješ normalan rad kulera ako sediš blizu konzole.

1 Like

Pa moras nam snimiti na neki nacin jacinu zvuka. Kako drugacije da ti kazemo da li je glasno ili ne. :slightly_smiling_face:

Generalno, xbox ne bi smeo biti glasan.

2 Likes

E pa to je muka sto ne znam je li obicno zujanje kulera ili nije, evo sad cu da pokušam da snimim.

Evo pokušao sam da zalepim atačment, ali mi ne da kao jer sam novi korisnik, ako sam shvatio dobro.

Pa sedim na metar i po, pa zato i nemam pravu orijentaciju.

Upload na YT ili bilo gde i podelis link.

1 Like

Evo ga Zamzar - File Conversion progress

To sam snimio odmah iznad konzole.

Big NOU :rofl:
Ovde je nešto gadno zakržljalo i po svoj prilici grebe po nekoj žici ili nešto slično…

1 Like

Da, ovo definitivno nije normalno. U najbolju ruku samo kuler dodiruje zicu neku, u najgorem slucaju kuler crkava. :man_shrugging:

Edit: evo i za ostale clanove koga interesuje, a nw zeli download da radi:

4 Likes

Hvala za odgovore, cenim ih zaista. Steta, ja se ponadao da je ono kao neki lezaj otisao ili tako nesto bezazlenije, ali kad grebe to je vec onespokojavajuce.

Lager- levi :joy:

Će crkne još malo konzola :joy:

Dok ne crkne preporuka od stivija :upside_down_face:

FB_IMG_1669414191289

1 Like

Haha, ma nece.

A i ako crkne, kolko je sada One S… 50e?

Ma salim se brate. 50€? Mozda u EU. Kod nas je i dalje to 150€+ …

1 Like