Da li je sa ovom maticnon sve uredu?

Rasklopio sam xbox i slikao pa recite da li je sve uredu sa plocom u servisu su rekli da fali nesto na njoj i da se ne moze odraditi lt 3.0

ovo je xenon ploca, mozda i zephyr prve serije, ali je pre xenon

fali to sto nije originalni drive u njoj, eto to je problem zasto ne moze LT 3.0

Nine xenon ova IMA HDMI, 100% nine xenon, u svakom slucaju fali kljuc za DVD Ili dajv, nije objasnjeno I nije jasno sta si napisao.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Nazad pise 12V—16,5A:5V—1A po slici na forumu kod vas moja ploca je xenon a ja imam hdmi izlaz na njoj … A Cd citac mi normalno izbaci ali cd ne cita uopste :smiley: i kad je stigao iz servisa rekli su mi da mu ne mogu nista i sad sam ga upalio i radi normalno 2-3 minuta i samo se ugasi i dalje vrti ventilator i svetle dve crvene lampice :smiley: Jel ovoj konzoli nema spasa onda?

imas Zephyr plocu lepo rekoh ili je xenon ili Zephyr… kuler sam gledao prvo ne AV port hehehe, ali eto Zephyr je cim ima HDMI, isto je to da znas hehehe

Nego mozes da mi objasnis zasto se ugasi posle par minuta i svetle ove lampice? :smiley: i zbog cega mi radi samo jedan ventilator ?

Edit: Ovo za ventilator jedan se okrece sasvim normalno a ovaj kada probam da okrenem kao da nesto grebe unutra i malo teze ide

joj ljudi. CRKOTINA BRE

Xenon, Zephyr i prvi modeli Falcona, SMECE JEDNOSTAVNO RECENO!!!

nema objasnjenja, crkavaju sve do jedne

A nema veze imama drugu ova mi cisto za zezanje :smiley: za koje pare sam dobio konzolu sa svim kablovima ne mogu da se zalim hehehe