Da li je preporučljivo uzeti Live gold za flešovanu konzolu?

Da li je preporucljivo uzeti live gold za flesovanu konzolu? Cuo sam da imaju nekakva flegovanja itd(ni ne znam sta je to xD) i dal sa piratima onda moze da se igra multiplayer?

Mozes da igras sa piratima vecinu igara sto se tice MP, ali neke zahtevaju online pass, koji dobijas uz originalnu igru ili mozes da kupis preko live-a, najcesce za 800 MS poena. Ako ti je najnoviji lt, trenutno 3.0, slobodno igraj preko live-a, flag znaci da si obelezen za banovanje prilikom sledeceg ban-wavea, najjednostavniji nacin za proveru flagovanja je da prebacis profil na usb i odneses kod nekog druga i pogledaj, da li vidi profil, ako pise corrupted profile, znaci da ti sledi ban.

a ako me banuju moci cu da igram offline jel tako?

To iskustvo nisam imao i nadam se da necu :slight_smile: Ali mislim da mozes, naravno, potrudi se da ne bude ban :wink:

Naravno…

Evo ovako. Dok ti je konzola flasovana sa najnovijim flashom, i dok narezujes diskove pravilno, sanse za ban su minimalne. Naravno, preporucuje se da ne igras igre pre nego sto izadju u prodaji (ranije izadju piratske verzije), dok ne izadje verifikacija u abgx (kazu neki da ne mora da se ceka), i to su neke osnovne stvari. Takodje, preporuka je i da igre budu instalirane na hdd, a XBD3 igre da narezujes sa odgovarajucim rezacima.
Banwave se nije desio ima ihahaj, i sumnjam da ce da ga uopste bude. Dakle, dok se pridrzavas ovih pravila, sanse za ban su minimalne. Ako ti se pak desi da te banuju, ti mozes da nastavljas da igras offline bez problema, samo ti je uskraceno live iskustvo. Takodje mozes da napravis i offline i live profil, tako da svaki koristis samo kada ti treba

Glupo pitanje,ali da budem siguran :wink:

Nema problema, lock :wink: