Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — Official Teaser

I deda bi sine, al ne moze :joy:

Napravite coveku nalog :upside_down_face:

Dacu mu ja moj, pravljen specijalno za Cyberpunk, ako zeli :joy:

2 Likes

Ja ne znam kako uopste ovaki lenji uspevamo ista i da odigramo. Prelazenje igara je danas nevidjeno cimanje, dok ne naucis kako i sta, a onda traju 50-100h. Jos ako su teske kao souls igre, metroidvanije, roguelike… Neverovatno da koliko vremena i energije utrosimo na same igre, a ne mozemo jedan obican nalog da kupimo preko razmene ili napravimo na konzoli. :thinking:

Nemam neki posebno pametan zakljucak, osim da razlog verovatno nije lenjost, nego ocekivanja i fiks ideje o tome kako bi gaming trebalo da funkcionise. Ranije si znao - moras malo ipak da se pomucis, da nabavis cipovanu konzolu, odes u CD klub ili ispred skc-a po CD, pa da juris neke krekove za PC i usput zakacis virus zbog koga ces posle morati da reinstaliras ceo Windows. Pa ako uspes sve da izvedes za razumno kratko vreme, svakako krace nego sto traje prelazak igre, budes srecan. Danas je sve na izvolte, pa je i alternativni nalog za apdejt problem.

Necu ovo, necu ono, i aj caooooo… a ranije je bilo samo - kako da dodjem to toga. Tako je, verovatno, sa svim stvarima, ne samo sa igrama, kako covek postaje stariji. Treba nam hitno neki cyberpunk implant za entuzijazam i rejuvenaciju.

Na izvestan nacin, Cyberpunk i Detroit: become human su strasno znacajne igre jer govore o nasoj bliskoj buducnosti.

Pa bas to,ranije sam se cimao. Ali sam se igrao na PC za dzabe. Jurio krekove i cuda.
Sada kao i telefon. Necu da razmisljam. Evo glup sam i lenja krava :grin:
Nemam problem sa tim.

1 Like

Kad rece telefon, koje je cimanje igrati ta mobilna sranja covece, na izgled jednostavno, skines samo sa store-a za minut, ali non stop te cima sa nekim reklamama, koje MORAS da odgledas ako ne platis, a uz to su i event-based pa moras svaki cas da se logujes da claimujes neke iteme i radis neke zadatke.

Ne igram nista na tel. Zadnji put sam igrao nesto jos 2014god.
Nije to za mene. Smara me.

1 Like

Ja jos nisam odigrao, jel ima nesto vredno? :smiley:

Ja sam odigrao onu glavnu priču,možda za vikend probam ovaj dlc

1 Like
1 Like
1 Like
1 Like

Napokon prešao ekspanziju i jedina zamerka mi je što je kratka… Priča, likovi, sam deo grada je baš dobro zamišljeno i urađeno… Nadam se da će cyberpunk 2 nastaviti ovim putem…

Najbolje oružje u ekspanziji:



2 Likes