Cyberpunk 2077 Phantom Liberty - Gameplay Trailer | gamescom 2023

4 Likes

Skroz druga igra ce biti kada ovo izadje. :+1:

Mislim da ce biti ista igra ali da su ljudi zaboravili zasto su bili ljuti na prvi deo, tj nisu ni zaboravili nego su se predomislili, a poljaci je ispeglali, poslednjih 5 ocena na gamespotu su sve neke devetke… a sve neke low budget zezalice.

Ja sam poceo pre nedelju dana da igram. Do duse imam oko 11h gaming time, za sad mi je ekstra i bez problema. Osim sto mi se desilo 2-3 puta da pukne igra. Na series s sam, ali save ostane tako da mi nije frka…

Opet ponavljam kao papagaj. Samo ako “napune” grad. Ima potencijal da preraste GTA samo mora sadrzaja.

Daće Bog da nikada igra ne ode u smeru da buda kao GTA, ovo je RPG for god’s sake…

Jes RPG u kom nista ne moras da upgrade da bi presao igru :smiley:
Samo ides i kupis sa zemlje, kao borderlands da igras :slight_smile:

1 Like

E ljudi. Ako neko zna. Tek sam nasao Skippya. I video sam negde da kaonima quest da se vrsti. Ako odlucim da ga ne vrstim, ostaje mi za stalno samo ce da smara ono bad user? :smile:

Gde ces punije, ne mogu da prodjem kroz centar od ljudi, milion NPC-jeva na sve strane.

Ali GTA je neprevazidjen, taj dozivljaj prostora i zivog grada ne postoji nigde i nece ni postojati.

2 Likes

Nisam upalio igru 1god ako su dodali ljudi super. Tako i treba da izgleda neki SF mega grad iz neke grozne buducnosti. Kao Blade Runner.
Sto se tice GTA to nr znam, nisam objektivan. Mrzim tu igricu, meni je preglupa.
Ali mislim da moze da bude barem priblizno popularna.

Aha sadrzaj ti je zapravo samo gustina npc-jeva sa kojima imas neku minimalnu, ili nemas interakciju, radii utiska urbane sredine? Onda mogy reci da Cyberpunk ima sasvim dovoljno.

A kome trebaju dodatni sadrzaji osim dugackog main story-a opet za vestacko produzavanje igre ne znam sta da kazem - meni ne treba da jurim golubove u Spidermanu. Blago onome ko ima vremena, zivaca i volje da se zamlacuje sa tim.

1 Like

Pa ni ja ne volim tako glupe mislije koje vestacki pokusavaju da udahnu zivot igrici.
Ali ovaigra ima mogucnost za neprestani update zadataka,dogadjaja, prosirenje grada, prosto moze. Samo ako uspeju da u startu zavrste tocak. Sa ovim DLC pa onda da izbacuju i neke nevidljive update i svako malo nov sadrzaj.
Ljudi vole i budalastine, ono sada vas junak moze da prdi roze oblake. To mentoli vole, samo da je nesto, nije vazno sta.

U svim igrama ne volim te simple questove ali ne važi mi za Spidermana. Bez problema sam ganjao golubove ili skupljao one ruksake jer tamo je traversal tako zabavan jer si Spiderman i bacaš mreže i letiš okolo da je obični put od tačke A do tačke B zabavan. Igram ju trenutno i idem na platinum lagano.

2 Likes

Ma uzas, nikada necu zaboraviti jurenje koze u Witcheru :exploding_head:

1 Like

A dobro brt to je jedan (kratak) quest, ako neka igra ima raznovrsne quest-ove koji imaju dobre priče to je W3, ali stvarno :slight_smile:

1 Like

Slazem se. Odlicna igra. Ali mi je ostalo urezano kao glupost.

Poceo sam ponovo da igram da bih lagano poceo DLC.
E sada ostao sam lud/glup… udje u app i pokazuje kao da nisam kupio DLC
A opet imam bundle.
Na mom bundle pise da izlazi 11.06.23.
A kada udjem u sam DLC stoji da izlazi 26.09.23.

Ista stvar je i kod mene. Plus ne mogu da skinem pre-load-ujem jos uvek DLC na konzoli, konstatno izbacuje neki error.

Ajde barem nisam jedini… pa nista. Cekamo da izadje da vidimo.

Jbt uzmu da urade DLC i to useru :joy:

1 Like