Cudni fajlovi u Games Library

Ljudi moze jedna mala pomoc odjednom mi se u toku dana pojavise u Library u Xbox360games ovi fajlovi sta je to kako da uklonim jel zna neko mozda
edit: zaboravih da napomenem da imam u library oko 23 ili 24 igre tako da su znaci nekih 20ak fajla u pitanju

A da jednostavno obrises FSD folder i stavis nov, nekoriscen, i opet podesis putanje? :slight_smile: FSD se olako poj*be, treba mu uraditi clean install s vremena na vreme.

Iskreno nisam do sad to probao naime od skoro imam rgh tako.da nisam upucen oko toga clean instal i to

Ja cu ti objasniti. Kazi mi koju konzolu imas i gde ti stoji FSD folder? Na internom HDD, internoj memoriji ili eksternom USB flashu/externom HDD-u?

Xbox360 fat konzola sa jasper plocom
Fsd je na internom hdd-u a prikljucen mi je samo sa igrama i externi hdd

Znaci ovako. Imas ovde dobar tutorijal, a sazvakacu ti i ja.
http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=8491
Uzeces neki USB (obavezno formatiran na FAT32, ako ne znas to da uradis, napomeni mi u sledecem postu), i u njega ces na root staviti FSD folder i launch.ini fajl za koje imas linkove u tutorijalu. Takodje, napravices na root-u JOS JEDAN folder, i U NJEGA staviti jos jednu kopiju FSD foldera. Da, dobro sam rekao, treba da imas dva FSD foldera, jedan na root-u, a drugi unutar nekog drugog foldera koji ce da se zove kako god zelis (npr. Kopija). Razlog za to je zato sto ce jedan da se pokrece, a drugi cemo da kopiramo. Ugasices konzolu, ubacices fles u neki od slotova na konzoli, i upalices konzolu. Sada ti se konzola upalila i podigla je FSD sa fleske! Otici ces u File Manager na interni HDD gde ti se nalazi onaj FSD koji se po*ebao. Obrisaces taj folder CEO, a onda ces na isto to mesto iskopirati onaj FSD folder sa fles memorije koji se nalazi unutar onog Kopija foldera. Kada to iskopiras, ugasi konzolu i izvadi USB, i upali konzolu i sve ce biti cisto. U tutorijalu imas onaj korak gde treba da odaberes launch.ini fajl - TAJ KORAK PRESKOCI, jer ti vec imas odgovarajuci launch.ini fajl. Posle ces morati da u FSD podesis putanje ispocetka. Ako to ne znas da uradis, evo ti jos jedan tut: http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=3552

druze odradio sam i nestali su cudni fajlovi hvala na pomoci
moze lock

Ako je resen problem zatvaramo temu.