Crytek bi mogao da portuje Ryse na PS4, kada bude imao vremena

Izvor: http://www.videogamer.com/xboxone/ryse/news/crytek_open_to_bringing_ryse_to_ps4.html

Znači, pošto je Ryse ip u vlasništvu Cryteka oni bi mogli da ga portuju na PS4, ali su trenutno zauzeti sa ostalim projektima, među kojima je podrška PC verzije Ryse, Warface, Arena Of Fate I Hunt: Horrors Of The Gilded Age.

Crytek ima veze sa konzolnim portovima Warframe-a?

Nisam znao.

Edit: izgleda da je to ipak Warface, nemaju oni nikakve veze sa Digital Extremes-om.

Warface je, stalno ih mešam kad kucam iz nekog razloga.

Pitam se, da li bi ostala ekskluziva da je izasla malo kasnije i da se Microsoft nije glupirao sa obaveznim Kinectom. Secam se koliki je hype bio pre izlaska, a kasnije se ispostavilo da je (skoro) obican hack’n’slash sa qte. Ali slazem se, kad je vec izasla za pc, zasto ne bi i za PS4. Siguran sam da ce je vecina probati, barem kada bude bila na popustu da vide cime se to XO hvalio u prvim danima :slight_smile:

Neka fala. Žali bože vremena koje treba potrošiti na skidanje 35gb za igru ispod proseka.

Igra je sasvim ok na vecin tezinama, ja je igram drugi dan, trajace mi sigurno jos par dana, sto je za mene sasvim ok.

Nema se vise vremena kao pre :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jedina igra za koju smatram da je bila vrijedna paznje na izlasku XO-a, bar za mene… Jos ako dode na Ps4, super. Volim taj period, atmosferu, podsjeca me na ‘Shadow of Rome’.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Nije loša igra, gameplay mehanika je malo repetativna al’ meni ne smeta, a grafika izuva za sve pare i još je lepo optimizovana pogotovo na AMD karticama.