Crysis 4 / Crysis 1 Remaster ?

Eh, VR je na zalost ostao na nivou egzotike, tesko da cemo videti graficki intenzivne naslove. Ali cini mi se da su oni radili The Climb, jel si probao?

nisam, cujem da se ljudima svidja al mene ne privlaci

Moj rođendanski poklon, pre sada već mnogo godina :smiley:

5 Likes

Koliko znam skoro svi studiji su ugašeni osim onog u njemačkoj a far cry su prodali ubisoftu.Jedino ako bi ms mislio koristiti njihov engine onda bi imalo smisla ovako kao igra je zaboravljena.Uglavnom je bila bench za pc konfiguracije

2 Likes

Igra kao igra nije bila ništa specijalno, ali zato tehnologija koja je pokretala igru jeste bila fantastična. I to je ono što se očekuje od ove remasterizacije, podrška za procesore sa više jezgra napokon pa na dalje… Tako da videćemo šta najnovija crytek tehnologija može.

1 Like

To je uradjeno jos pred izlaska Crysis-a.

Znam to nego 'spominjem da im je ostao samo crysis koji se iz nastavka u nastavak mjenjao u pravcima da se velika većina ljudi ohladila od igre a nemaju uopšte nikakav plan za dalje što nije nikom primamljivo da ih angažuje.Prvi ja sam fan tog serijala ali jednostavno takva je priča za sad


Ovako nešto bi već hteo imati :smiley:

2 Likes

Nisam nesto odusevljen. Ovo sa modovima na pc-u moze dosta bolje da izgleda.

https://streamable.com/ra1a1h

Nakon katastrofalnih reakcija ljudi na proculeri trejler resili su da odloze igru :smiley:

Pa sta su ocekivali :smiley: