Crni petak - popusti

Ima li još negdje dobrih digitalnih dealova za xbox ili je store jedini?

Evo, danas je Cyber Monday, OPET one “moje” patike na popustu, ovog puta KAO 21%:


Tačno vređaju ljude za ovakvim nastupom.
Zar oni ne pomisle da neko i prati sve to i da zna da su OD PRVOG dana 8500-9000 dinara?

Prelepa patika
https://m.kupujemprodajem.com/Nike-Nightgazer-Trail-2017-ORIGINAL--52824135-oglas.htm#mhs0-1511771347493

@robotnjik , slušaj čoveka, ima iskustva sa takvim iznenađenjenjima :smiley:

@robotnjik

Jel si uzeo konzolu i TV, kakv su utisci, baci neki review.

Cena jza X je prilicno dobra, 157 kuvajtskih dinara je manje od 440e. Ne bi me cudilo da je i TV dosta jeftiniji nego ovde.

U subotu za Vuka porucene patike. N sport.
Malo pre zovu:
“Znate to je bila cena za crni petak,u subotu nije ažurirano…sada je cena 500 din više,pa ako želite mi ćemo poslati…”
HELOOO VUČIĆU!! JEL MOŽE TO TAKO?!
Zbog takvog propusta na amazonu bi dobio vaucer od 500 usd. Ovde ću dobiti…kidanje živaca. Ne zbog 500 din već zbog tog osećaja da me neko pravi majmunom.

Da se ne lazemo, jebao ih popust od 500din :smiley: Ali kakvi majmuni mogu biti pa to nije normalno…nemoj uzeti kod njih, nego nadji iste te kod drugog prodavca iz principa…

Jel znas sta je najgore…
Što je i sa tih dodatnih 500 din opet kod njih najjeftiniji taj model…
Al znas onaj osecaj…
images (1)

1 Like

Za TV sam hteo da mi se malo slegne jer su mi @predator i @ninja sugerisali da ne uzimam tv sa 8bit HDRom i onda sam se našao u preispitivanju jer sam na tu razliku potpuno zaboravio. Gledao sam na onih milijardu izloženih TVa gde na stickeru piše 4K i HDR pa samo na osnovu toga pravio selekciju pa onda prema ceni/popustu. Kada sam se sledećeg dana vratio, već su KS8000 i Sony X90 bili rasprodati (i dalje su) tako da čekam kada budu In Stock.

A Xbox One X idem večeras da pokupim iz radnje :sunny:. Jeste da ću ga neko vreme ganjati na 1080p TVu, ali ionako u ovom periodu imam malo vremena za igranje.

4 Likes

Svakako da. Ne znam samo cenu…

Kod @robotnjik-a predsednika jeftinije… Kod Neše 500,ipak malo skuplje :slight_smile:
Jbg to je neka prosek cena…ako si u situaciji da odvojis te pare,zasto da ne…
I samo da dodam…ako bi morao da zrtvujes sony zbog x-a onda ne

Evo ti samo jedan primer kako bi reagovao amazon.
Jos pre kada sam kupio njihov Amazon Fire Phone. I uz njega idu mnogi servisi dzabe.
E sad, vratim se ja posle par meseci kuci. Nije mi radllo brdo nekih stvari naravno ovde.
Samo sa VPN-om. Ali onako prvog dana kako sam dosao ja se iznerviram i zaboravim gde sam i posaljem mail Amazonu i kazem “alooo ne radiiii bla bla…”
Oni mi lepo objasne zasto i daju mi dva vaucera od 10usd… znaci 20usd…Toliko o tome.

3 Likes

Ja ovde mogu samo da dobijem kancer. Na nervnoj bazi.

3 Likes

Dupli - izvinjavam se.
Posto sam prihvatio porudzbinu po uvecanoj ceni,usledila je poruka:

Da ne pisem nista samo da se ponovim…

Ja naručio preko neta u Gigatronu indukcioni rešo i zaista je bio na popustu 1000 dinara! Imao sam jos neke poene kod njih i koštala bi me 2100 da doplatim. Zove me cura u nedelju i izvinjava mi se što nemaju na stanju više taj model i valjda danas ili sutra stiže im nova količina i tad će me pozvati da idem u Gigatron kod mene u Kš da je preuzmem…ako stvarno bude tako onda su zaista korektni a ne da bude kao @ninja za patike jer je Crni petak prošao :slight_smile: