Crni petak - popusti

GIGATRON
Tehnomanija
SATURN
iSTYLE
win win

2 Likes

Gledao sam neki mlin za kafu i konkretno winwin pise popust na male kucne aparate…
Izlazi bas taj mlin koji sam vec gledao i kao sada je oko 7500 a kao bio je 10000+
:smiley: koja laz. 7500 je cena vec 6meseci.
Koja smo mi smrdljiva zemlja! Da ne nabrajam dalje moje odusevljenje ovom smrdljivom zemljom i lopovskim narodom.

1 Like

Jbg, nisu pretpostavili da će IKO da prati cenu mlina za kafu 6 meseci !
hahaha

8 Likes

Pa sve je skoro tako. Vecina cena su isti fazon ovde kod nas.
Secam se kada je zena gledala neke farmerke. Pa se desil bas ista prica.
Stoji jedna cena. Na neko glupo vece kupovine ona ode i stoji ista cena samo su olosi dodali kao neku vecu. Satro bila je ta ali eto sada smo spustili. GOV.A…

Znam ja sve drug moj, šalim se malo…
Jbg, tu smo gde jesmo, svi mi znamo da nas pljačkaju na svakom koraku.
Možemo da pišemo o tome do besvesti ili da nešto preduzmemo u smislu odlaska.
Al da promenimo nećemo ništa.

1 Like

Ma ja sam debil. Sve znam nisam mali i svaki put se ponovo iznerviram.

Ja uzeo sluske u gigatronu. Popust od 1200 RSD, a dzek samo jedan 3.5mm sto mi je i trebalo za PS4. Bolje nisam mogao da ubodem.

Jest da sam morao stek da razbijam posto plata nece pre 30og ali sta ces.

Pratim ja jedne patike već nekoliko meseci. Cena im oko 9000. Danas stoje po 8999 a KAO pupust sa 12000. Lebtejebo! Mi i naš Crni petak!

4 Likes

Ja jutros kupio pivo u prodavnici po 54.99. Crni petak popust. A znam odlično da je prethodnih godinu dana bila cena 55, pratio sam. Vučić peder.

1 Like

Hmm ne znam sta je gore kad primetim taj falsh popust ili kad vidim da su nesto prodavali po 15.000 i onda kao daju po 7.500. I znam da po zakonu moraju da prodaju sa pozitivnom marzom. Ocu reci prodavac i na tih 7.500 ima zaradu minimum nekih 15%

Pa alavu ti majku ljubim jel ti malo??? Pa da prodajes nesto za 15.000. A kostalo te 3.500 !!

Strasni su nasi.
Ja uzeo 2 kursa sa udemy za 20$! E to je snizenje!
Inace, regularna cena jednog kursa je 200$.

1 Like

Ovde je svaki dan crn da crnji ne moze da bude…

6 Likes

Ja sad idem do radnje da vidim šta ima od 4K televizora jer ima dobrih dilova. Kao i uvek apetit >>>>> budžet :broken_heart:

Javi, bas me zanima sta ti je za oko zapalo. Jel to znaci da se ne ceka freesync?

Nadam se da mu je zapalo za oko ono što smo onomad @robotnjik i ja divanili…

1 Like




Znači milijardu opcija i gužva, slošilo mi se :). Uzeo sam par komada na zub pa ću pogledati u narednih par dana, ove akcije traju još par dana.

2 Likes

I ovo

A od TVa Sony X85e. Sad treba ženi da saopštim…

6 Likes

Jok, Sony XE9005

1 Like

Još bolje da je iznenadiš, sigurno će se oduševiti

Uzmi radje XE9000 , nije neka velika razlika u parama…ma da je i taj 8500 isto dobar tv…