Crash Team Racing Nitro-Fueled

Ok ali da ni na PS4 i Xbox One ne radi u 60fps to je stvarno bzv. Jel barem ima neki update u najavi koji ce da sredi fps?

Pa da, ali verzija za regularne konzole izgleda daleko bolje pa je verovatno zato 30 a i ovo je arkadna voznjica, ako je stabilnih 30 onda nije ni bitno.

Jeste arkadna ali je brza i trazi dosta skila. Ne bih nista komentarasao da je samo na Switchu 30fps ali ako ove regularna konzole ne mogu ovakvu igru da poteraju u 60 fps onda sta reci, a ne kmecati :grin:

Pa imaju prilicno bedan procesor ali sta znam, u ovakvim igrama meni 30 ne smeta samo da je stabilan.

Meni bas u ovakvim igrama smeta, zapravo u svakoj igri mi 30fps manje ili vise smeta.

Meni ne, pravi mornar plovi i crvenim morem :joy:.

2 Likes

Igram forzu motosport tu je 60 igram horizon tu je 30, i okej bolje je u 60 naravno, ali da mi smeta u bilo cemu ne, dominiram i u jednoj i drugoj igri podjednako.

Ovim nubicima mozes dati i 120 opet bi im nesto falilo kad ih pocepam :grin:

Kad pre profesionalac za jedan dan:joy:

Sve na Soniju uzimam, to mi je primarna konzola. :grinning_face_with_smiling_eyes: Samo na xboxu igramo Apex malo, Dead by Daylight, Doom i sl jer je tamo ekipica. :grinning_face_with_smiling_eyes: Inace na Pro konzoli isto radi u 30 fps-a, to je bas i mene zacudilo. Ovaj Sonic sto sam uzeo, on leti u 60.

Mozda igra ima crosplay?, ne vidim drugi razlog

Sumnjam da ima cross play. Ja sam do pre godinu dana mislio da je Crash ekskluziva za sony. :joy:

Bila je godinu dana

1 Like