Crash of the Titans

jel igra neko Crasha?

Ja obozavam ovaj serijal,jos od PS1…:emoticon-0111-blush

Uh, kad se samo setim koliko sam igrao Crash “Trke” haha :smiley:
Vecinu Crash serijala sam presao na PS1 mada ovaj na 360 je (Mind Over Mutant valjda)… Ma jednostavno nije kao sto je Crash nekada bio. Sa ovim mutantima mi je smor da igram, jednostavno hocu Crasha i vozi! :wink:
Ne bih ti je preporucio da je narezes - Ako vec nisi.

Jesam Crash of the titans trenutno cepa…Meni je sasvim ok igra…Nije isti kao sto je bio pre ali je bolja grafika,svidjami se ovo sa titanima sto ih jases…i ima dosta scena koje te zasmeju ali bas…

uh kad si rekao Crash Trke…bila su to vremena puna soba drugara i drugarica od 10h do 7h ujutru… :smiley:
ali za zamenu ima Sonic and Sega all stars racing…to cu tek da skinem… :smiley:

Brat i sestra igraju Crash of the Titans i jako je dobar, zanimljiv…

mind over mutant je bolji

Dao bih Crashu jos jednu sansu mada pored trenutnih igra koje su izasle u zadnje dve nedelje … Ni Caslevaniu nisam presao … :smiley:
Btw stigao sam do one misije kada Crash ide u onu skolu gde su oni “ludaci” (cini mi se da je posle onog ledenog dela). Uradio sam onaj eksperiment i onda sam prestao da igram i sada ne znam sta treba da radim. Kada odem u Misije sve mi je cekirano. :? Jel zna neko ?

I da, kad smo vec kod Crasha - Dajte neki dobar platformer, tipa Super Mario, stari Crash itd … Bas mi se nesto ovako igra!

Sa drugom sam ovu igru prešao Co-Op na PS2, skinuh ga za Xbox ali ostade nenarezan i obrisan :frowning:
Najviše mi se sviđala prva tri dela na PSX.

nisam znao da moze da se igra coop…moracu da probam…

inace je bas zarazna…sinoc igrao protiv onog Uha Uha ili kako god,znaci zajebajn do bola…sat vremena igrao i jedva ga presao… :slight_smile:

Nas dvojica smo ga odrali xD
I zove se Uga Uga :smiley: To je onaj dobar valjda, a Aku Aku je los.

e mislio sam na Aku aku… XD
presao sam ga…nego nesto sam razmisljao i tvrdim da bi ovaj serijal i dalje bio zarazan da je grafika uradjena kao npr Banjo & Kazooie,onako dobra…ovo je grafika na nivou Wii konzole samo je portovana za X360 i PS3…

jel ima mozda u najavi neki novi Crash???

Jedino je na ps1 i valjao, ovi ostali su svi sranje.

Potpis, ali je na PS1 rasturao :).

dobar je coop mod…to mi se jako svidja sto su uveli! :smiley:

pa za PS1 ga je pravio Naughty Dog (Uncharted serijal) naravno da su te tri najbolje…

e da ja sada nisam obracao paznju,ko pravi ovog Crasha???