Crackdown 2

Pa ako sam čekao na igru dve godine, mogu još i dva dana!

thats the spirit, meni se inace igra svidja, nekako mi je lepse upakovana od keca. a renegade orbovi su :rock:

Kakvo sranje od igre…kakvo razočarenje…nemam reči.

Nije bas sranje.
Grafika nije nista posebno, sve je nekako mracno.
Gameplay je, bar po meni, super.
Igrao sam 3 sata a da nisam primetio.
Zaustavila me je misija gde moram da zastitim onu kuglu ili sta je vec, od zombija.
Tu sam po*izdeo zato sto mi je skroz nestalo metaka, a kugla tek dosla do 50%, valjda helikopter da pozove, nisam siguran.

Eee dotle sam i ja stigao a zombija ima kao na vašaru :smiley: :smiley:

ona UV puska resava problem sa tim zombijima ali nije bas za zive. recimo grenade launcher i uv pucaljka. grenade za one na distanci, UV za horde. inace Crackdown 2 za mene totalno ali totalno razocarenje. posle dva tri dana - dosadnooooooooo.

Maločas proverih i abgx je verifikov’o Marvelov rip!



Režem, i javljam utiske sutra…

Evo ovako…
Na prvu loptu mi se grafički nije dopao, ali, Bože moj, tako je bilo i sa prvim delom. Mislim da ima potencijala, samo treba dati igri da se “razvije”… Zvuk je odličan, jasan i glasan! Narator je na svom mestu, i ako se ne varam, navatali su istog “tipa” da savetuje našeg Agenta.
Malo me čude i zombiji, mislim. otkud njih u sred grada zajedno sa mafijom, ali ajd’ dobro…stvar više za dići u vazduh…
Orbovi su, naravno, ponovo tu, i opet uživam sakupljajući ih, + su dodali neke “mobilne” orbove koje kada ćapiš dobijaš silne poene. Inače igra je i darovita te sam u prvih sat vremena sakupio preko 50 GS-a!
Pisaće se još…

E i da, radujem se Co-op varijanti, deluje obećavajuće…

Bilo bi lepo ako biste mogli da me sacekate za co-op… Imam sad neke goste,ali bi trebalo da budem slobodan vec od sutra uvece…

Racunajte i mene, ja bih vrlo rado igrao u coopu, bese moze 4 igraca? Skinucu jos veceras. Ubrzali mi net na 8mb tako da ce biti caskom. :smiley:

Ok, onda ćemo večeras podučavati Maria BC2, a od sutra odešsmo u Agenciju!!!

Kad smo vec kod coopa, i Lost Planet 2 moze biti zabavan…

ko sto rekoh 5 postova iznad renegade orbs :rock:

Valja li igra nesto? Jel presao neko, interesuje me single player? Nisam igrao prvi deo igrao, a razmisljam se da li da bacam disk na ovo? Igra je dobila ocajnu ocenu, oko 7. Ili da mozda zaobidjem ovo u sirokom luku? :slight_smile:

Rešio da “ugrejem” stolicu i da završim ovu igru. Kada se pojavila prvo sam jedva dočekao da je zaigram, i posle prvih sat ili dva nekako sam počeo da odustajem, zatim sam igri dao šansu i u MP, ali saigrače sam teško pronalazio… Ne znam šta mi bi, al’ iz poštovanja prema prvom delu, reko’, ajde još malo da probam…ma nije tako loša… I gle čuda…uopšte nije loša! Čim sam dobio bacač granata i malo popravio Agility, stvari su došle na svoje mesto. Opet hvatam sebe kako uživam u jurnjavi po krovovima, jurenju mafije, e i da, milina uleteti kolima međ’ frikove…leti zelena boja na sve strane…:hihi

Nešo ako ti je potreban saigrac/saigraci Mario,Prle i JA smo tu…Misim nemo se ljutiš meni je single jako smoran.Ali je zato coop :rock: