Čekali, čekali, pa se razočarali!?

Siguran sam da se svakom desilo da neku igru dugo iščekuje i onda kada konačno dobije priliku da je zaigra…ono…mauna, ništa, razočarenje…
Interesuju me naslovi tih igara i zašto su vas razočarale!:wink:

Pa recimo BIOSHOCK.U sustini nisam se razocarao igra je dobra ali mi nekako nije legla sta znam posle 20% predjene igre imao sam neki osecaj da se sve ponavlja.Na stranu tehnikalije i atmosfera koje su stvarno fenomenalne ali otkud znam fali joj nesto sto bi me teralo da je sledeci put pokrenem.Mozda je glupo reci ,razocarenje, za nesto sto se vecini svidja ali posto se ocekuje subjektivan utisak ja vam ga i dajem.:slight_smile:

GTA IV… osim dobrog soundtrack-a meni tu ništa nije više bilo zanimljivo.

Star Wars Force unleashed, igrao sam God of War 1 i 2 na ps-u pa sam se nadao da ce biti isti filing (ili bar slican), ali tek sam na pola, cekam razradu price!

Sad nešto razmišljam i na pamet mi pada Call Of Duty 4.
Vizuelno jedna od najlepših koje sam igrao, ali nema atmosfere (osim sniper nivoa), nema neizvesnosti, igra te sama vodi, završio je za par sati… Nije loša, ali sam daleko više očekivao.

Halo 3
E a ovde sam se opasno razočarao! Toliko čekana i najavljivana a ono mauna! Uhvatio sam sebe kako razmišljam dok sam je igrao kao ajd možda sledeći nivo bude bolji, pa sledeći… Ništa, baš loše. Grafika ništa posebno, likovi izgledaju nedovršeno, zvuk mlitav… Ne znam, nekako stalno nešto nedostaje! X dugme upotrebio 2 puta i to slučajno…

COD4 nema atmosferu!?!?!?To je jedna od retkih pucaljki koja ima super atmosferu i odlicno napucavanje.Sve mogu da razumem al da se nekom COD4 ne svidja to ne mogu.:p:D

ček ček, COD4 ti je najlepši a Halo 3 ništa posebno po pitanju grafike? Po pitanju kvaliteta textura COD4 zaostaje za Halo 3, osim što ga engine renda u 60 fps i time dobija na fluidnosti i atmoferi ali ne na lepoti.

sa druge strane ja na Halo 3 gledam kao mega grandioznu igru. Ta igra nije pravljena da se dešava na malom prostoru nego da izgleda jednako dobro iz aviona kao i kad se ide peške. Osvetljenje je definitivno jedno od najlepših ove generacija a pustinjski nivo na novootkrivenom Halou sa kojeg cure vodopadi… pa ja ne znam za velinčastveniji pogled.

Bugnie je imao težak zadatak da napravi novi halo, koji i dalje treba da bude halo u srži a opet da uvede neke novine (npr X dugme, koje itekako ima smisla u multiplayeru, za one koji su probali napucavanje preko live-a). A sada sve to opet zavisi da li očekuješ od igre da stagnira i bude ista kao pre šest godina ili da joj dozvoliš da se pomeri i ponudi nešto novo.

Doduše, igram na običnom TV-u, pa možda sam zbog toga na gubitku, ali i dalje smatram da nije nešto što je bilo vredno tolikog čekanja. Odigrao sam je u par dana, bilo super, ali…ne znam, možda sam puno očekivao! A što se tiče COD 4, lično Black za Xbox1 je bio, po meni, igra kakva bi trebalo da bude i COD4. Isprva mi bila super ali kako sam odmicao sve k’o neka nameštaljka, sve nekako dirigovano…

Kad pomenu Black bas ga sad igram,koje je ono ludacko napucavanje.Protivnik,protivnik,i jos protivnika pa opet protivnik izlecu ko nenormalni al nema veze kad je napucavanje dobro reseno nista nije problem.Dobro COD4 izgleda pomalo ,dirigovano, ali ima neki smek.Graficki je mama mia i dan danas.Jednostavno tako treba da izgleda jedna visokobudzetna igra.Moj licni stav je da je COD4 graficki lepsi od Crysis-a.Svaka cast onima iz Crytek-a sto su svaki kamencic ispolirali i dobro su to oni uradili ali ja ipak volim kad igra vuce na neku nijansu a ne ono sunce me ubije u pojam dodje mi da se zavalim na onu plazu i slusam Azru a ne da se branim od horde nemilosrdnih Korejanaca.:)Inace kao igra Crysis je ok.

Mislim, znaš šta hoću da kažem. Nije da su te igre loše i neigrive, ali za nešto što je toliko pompezno najavljivano i nije baš neka igra.:o