Catherine

E evo neceg sto je simpaticno.:slight_smile: Catherine. Nova akciona avantura Atlus-a,razvojnog tima koji stoji iza dosta popularnog Persona naslova.Sta je dobro u ovoj igri?Dobro je to sto je to neki naslov koji ce pomalo i da bude horor,ali dosta zanimljivije jeto sto ce biti i sex-a.:sun: Mozda zvuci bahato ali Japanci su to.A po ovom jednom snimku sto vidimo,iz svakog delica frejma vristi “Japan”.:slight_smile:
Nekima ce verovatno biti i zanimljivo to sto cemo upravljati glavnim likom Vincent-om iz Shin Megami Tensei: Persona 3 Portable! i sto ju producira Katsura Hashino, producent Persone 4.

Joj gledao sam ovaj trejler pre par dana i ne mogu da verujem da i dalje prave igre sa grafikom ps2-znaci ista persona 3 i 4 …Verujem da ce ostati samo jap only ,mada mozda ode i na americko trziste kao i one dve prethoden atlusove xbox360 igre i nikad se ne pojave u evropi…Mada ovaj ED mozda i igrao ne izgleda mi toliko lose …

U svakom slucaju mogli bi se malo vise potruditi i uloze koji dolar u izradu igara,a ne da zive samo od stare slave…

Poceo Personu 4 skoro na PS2, nekoliko puta prekidao jer nemam strpljenja, sve se uzasno sporo odvija, ali deluje dosta intrigantno i verujem da je odlicna prica.

Jao Operation Darkness! Koja je to sumanutost…

a evo i website-a za Catherine ??? - CATHERINE - ???

Vidim da izlazi u japanu uskoro :rolleyes:

jel igra neko, izasao je PAL, pa me zanima koliko je teska posle gaidena nemam zivaca jedno 2 meseca da igram nista iritirajuce

igram ja meni je uz dark souls ovo najteza koju sam probao u poslednje vreme
taman kad pomislim da mi dobro ide zapnem negde
a i nisam davno igrao logicke igre pa kontam da mi je mozak malo otupeo :slight_smile:
al neodustajem

hvala, nema teorije da igram to u ovom stanju

ja bi ti ipak preporucio da probas
u prvih sat ipo dva vec ces videti dali da nastavis ili ne
igra je super
prica je super
gamplay preko dana je super
persona tim ipak zna da napravi dobar dijalog
teska je na drukciji nacin od ninja gaidena ili dark soul-a
ipak ovde mozes nakupiti nastavaka
i mene vise frustrira kako nekapiram gde da idem i zasto po par puta radim isto i ako znam da tako nemoze

Koliko ima price/animacija kada se poredi sa puzzle elementima, jer je puzzle gameplay bas primaran ili je pola pola ?

pa zavisi kolko si dobar u puzzle elementima
meni se cini da je zasad pola pola
ako ti dobro ide mozes i to preci brze
ali puzzle je zanimljiv videces
kako ide igra ucis nove tehnike penjanja i dodaju se novi blokovi
i imas razlicite iteme za koriscenje

Zanimljivo deluje, al posto igram iskljucivo originale moram dobrano da razmislim pre kupovine :slight_smile:

Ja imam problem da kad nesto pocnem moram da zavrsim ma koliko mi odijozno bilo, zato cu dobro razmisliti pre negoli zapocnem Katarinu:)