Capcom će naplaćivati oživljavanje lika ako lik pogine između Checkpointa u Revelations 2

Kako objavljuje španski gaming magazin, u toku demonstracije su videli da će Capcom naplaćivati da bi lik nakon smrti oživeo na licu mesta, umesto da ga vrati na Checkpoint… Ti predmeti će moći da se nađu u toku igre, ali u ograničenim količinama… Crapcom strikes again.

**[INDENT]Like I said on the other thread: they’re not charging for continues. The game saves at checkpoints, and they’re charging for an item that allows you to revive right where you died instead of going back from the last checkpoint.

You can also get those items by [B]playing the game**.

[/INDENT]
**[INDENT]It’s still ****ty, but less so.[/INDENT]
**
[/B]

They can **** my **** :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ovo je stvarno bezobrazno majke im ga spalim [emoji35] [emoji36]

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

micro transactions next level :smiley:

Ode Capcom za par godina za male pare, sad je sigurno :smiley:

Ovo mora da je neka sprdnja. Nemoguce da su stvarno toliko bandoglavi.

Ne znam zasto se ljutite. Uopste nije mandatorno placati. Tako da who cares, po meni su veci idioti oni koji plate a ne capcom

Ma, potpuno je besmisleno, zvuci kao sala za prvi april :slight_smile:

Mislim da ljudi sa razlogom ne vole mikrotransakcije i ovakve gluposti. Naravno, niko te ne bije po usima da placas ozivljavanje u igri, ali pomalo iritira sto uopste sama opcija postoji. Ne znam zasto bespotrebno navlace nerdrage.

Samo da ne bude izmedju dva checkpointa pola sata gameplaya :hihi

Ko se seca vremena automata seca se I pitanja. Sa koliko si zetona presao igricu? :smiley: tako I sada, koliko si potrosio para da predjes igricu.