Call of Juarez vraća se na divlji zapad

Sledeći Call of Juarez trebao bi se iz modernih vremena na radost svih fanova vratiti u zlatno doba divljeg zapada.

Nakon neslavnog izleta u moderno doba Call of Juarez po svemu sudeći vraća se na divlji zapad u njegovo zlatno doba. Naime, Ubisoft je vlasnicima nesretnog The Cartela te korisnicima uPlay servisa poslao anketu u kojoj je trebalo oceniti nekoliko različitih gameplay scenarija. Dotični su uključivali lov na odmetnika po planinskom lancu Rocky Mountains, spašavanje nevinog čoveka od vešanja, sprečavanje pljačke banke, obranu vlaka od indijanaca, revolveraški duel na praznoj glavnoj ulici te borbu u krčmi nakon pokera. Iz svega toga može se jasno izvući Ubisoftova namera da igru vrati njezinim korenima, a to je nakon katastrofalnog promašaja s Cartelom verojatno i jedina prava stvar koju mogu učiniti za ovaj serijal.

pametno

Meni samo nije jasno kako su uopšte i odlučili da udju u moderno doba… Misl’m koji je bre kreten to predložio njima!!!

Bar Ubisoft nije tvrdoglava firma kao EA oni bi probali još jednom u modernom dobu 100% ,šta su samo uradili od NFS !!!

sta fali NFS seriajlu?? Hot pursuit je po meni najbolji nastavak od prethodnog hot pursuita

Slab u poredjenju sa Most Wantedom koji je po meni vrh serijala.

Ja sam iskreno mislio da ce posle katastrofalnog Cartela da ugase serijal i drago mi je sto nece, jer je Bound in blood bio odlicna igra koju me nije mrzelo da odigram 2 * sa oba brata. Retke su dobre western igre, tj. retke su generalno western igre, a svidjaju mi se. Juarez me je pomalo podsecao na igru sa Pc-a staru 5-6 godina - The Gun, verujem da ju je neko igrao. Sve u svemu, lepe vesti.