Call Of Duty: World At War 2 u izradi

Evo da ja sad tu ne pisem bajke

Xbox One box-art, allegedly for Call of Duty: World At War II, has cropped up online and is reported to have appeared on Amazon as a placeholder for developer Treyarch’s next title in the popular shooter series.

Sledgehammer Games is currently working on the latest Call of Duty game with Call of Duty: Advanced Warfare due to launch on November 14, 2014. As part of Activision’s deal with Sledgehammer Games, Infinity Ward and Treyarch, each developer will be taking turns creating Call of Duty titles and working on a three-year development plan. This does mean that we should expect a game from Treyarch in 2015.


However, even if Treyarch is working on World At War II it seems way too earlier for a placeholder to appear for a game that wouldn’t likely launch until Q4 2015. We smell a rat regarding this particular piece of artwork, but you never know.

We’ve scouted around and the only source for the box-art is GamerHeadlines who don’t offer up a link to the original placeholder on Amazon. After scouring around, we can’t find the image anywhere else online.

Napokon neki kvalitetni WW2 naslov kojeg ruku na srce svi ocekujemo

Znaci, ako je ovo tacno, onda je ovo najbolja gejmerska vest ove godine, bez konkurencije! Strasno zelim da se CoD vrati svojim korenima i da obradjuje period koji mu je i doneo slavu, a to je Drugi Svetski Rat.

Dobra ideja!

Pre samo par sati nas clan i drugar Lampard mi je rekao na Fb kako bi bilo extra da urade Cod ww opet i misli da hoce , znaci neverujem da ga je tako usr**o :smiley:

Toooo, prelepa vest. Napokon…

Isto mislimo,ja i sada odigram po koji online meč world at war zbog oružija i atmosfere iako je igra 11.11.2008.Nadam se uspjehu kao što je black ops II prevazišao originalni prvi dio

Jedino se ne slazemo oko toga da li je BO2 prevazisao BO, posto ja apsolutno nijedan CoD nikada u zivotu nisam odigrao online, vec iskljucivo singleplayer kampanju, i kvalitet igre gledam iskljucivo kroz prizmu singleplayera (EDIT: izuzev igara koje su originalno nastale kao ciste multiplayer igre, tipa Battlefied). Znam ja da je BO2 imao bolju prodaju od BO, ali je po meni bio djubre. Isto tako znam da ce sada svi reci da je CoD multiplejer igra dominantno, ali sam dovoljno mator da imam tu privilegiju da ga se secam iz vremena kada je to bila singleplayer igra sa dodatkom multiplayera, a ne obrnuto. :slight_smile: Za neke je CoD nastao tek od CoD4: Modern Warfare kada je poprimio oblik koji ima i danas.

Sredio sam ti post. Jeste dobra vest za ljubitelje COD-a koji znaju kako je nastao, ali reći da je u pitanju najbolja gaming vest ove godine je već preterivanje.

Ontopic: Bez nekog konkretnog dokaza da će time što se vraća u drugi svetski rat, igra biti istog kvaliteta kao pre, ne bih još skakao od sreće. Ipak je svaki COD revolucionaran i inovativan, onaj koji će osvežiti i oživeti serijal, itd. :rolleyes: Ako bude ista stvar kao do sad, samo sa skin packom u fazonu drugog svetskog rata, onda nema preteranog razloga za radost…

Možda ovaj CoD budem ponovo odigrao, poslednji koji sam igrao je MW3.
Nažalost mislim da ce biti ovo sto je Milan rekao, 99% će samo da “presvuku” igru u WW2, i ne sumnjam da će nekako da uglave vanzemaljce i dronove.
Živi bili pa videli, ali ja ne očekujem nešto previše.

Dosta se ulaže i u kampanju ali isto toliko je bitna i ta multiplayer komponenta u ocjeni igre npr jedino u serijalu bo2 ima ne linearnu kampanju,najprodavanija igra u serijalu,grafički najljepši nastavak na trenutnim konzolama,ja ne kažem da je bo loš ali bo II je imao taman toliko svežine i novih ideja da ga prestigne u prodaji

Zanimljiv ce biti i potez EA Games-a sa Battlefield-om, jer ove godine napustaju vojsku i prelaze u segment panduri vs. lopovi, a i rekli su da ce singleplayer po prvi put da ima bitnu ulogu, i dali su Visceral Games-u da rade taj segment igre. Oni su inace radili Dead Space, tako da ljudi umeju da naprave SP igru.

Jel to bilo teško? Mogao si odmah da dodaš u prvom postu, ako si već samo odradio Copy-paste :slight_smile:

Fino ovo zvuci, uljepsa mi noc ali nije mi jasna jedna stvar- u world at war obradili su kraj rata, sta ima da nastavljaju sad? Jedino da opet ponove sve,.i to bi bilo super.

Ja bih volio da vidim i neku WWI igru jednog dana, rovovi, bojni otrovi, uf :slight_smile:

Oni kao da su me culi kad sam pre neki dan drobio o CoD i WW2…:)Jedino sto me plasi je to da ako odrade dobro ovaj deo…Sve ce igrice biti u fazonu WW2…i onda ce ubiti i tu car drugog svetskog rata kao sto su mi zgadili svaku igricu u kojoj se pojavljuju zobiji…cast izuzecima…U svakom slucaju fina vest!
Samo,hoce li biti i za Xbox360?ili samo za novu generaciju konzola?

Jos nista nije objavljeno. Mada, ako izlazi Q4 2015. verovatno ce biti samo za PS4/ONE.

bice 100%,vreme je polako vec da sve igre prelaze na ps4 i xone,ipak su ove stare generacije vec i stare i ne mogu da poguraju vise…

Sve je to ok nova generacija i sve to ali baza igrača je na old genu tako da aktivizn će sigurno izdati i za stare konzole

Hoce sigurno jos jedno dve godine zasto bi se odrekli kinte :slight_smile:

Samo sto ce to biti jako jako loseg kvaliteta.Sad sam citao kako ce vec Advanced Warfare biti na identicnom enginu kao i ghosts te da ce igru razviti drugi tim.