Call of Duty: Ghosts Native 1080p on Xbox One

Native 1080p on Xbox One is “very possible”, says Call of Duty: Ghosts developer → Xbox Consoles News: Native 1080p on Xbox One is “very possible”, says Call of Duty: Ghosts developer - Xbox 360 - The Official Magazine

Ja opet ne razumijem sto oni hoce reci.Kako sam shvatio nisu imali previse vremena s finalnim dev kitom xo vrc su radili na nekoj slabijoj i da je ta odluka donesen tek prosli mjesec.Nesto mi tu smrdi.

EDIT:Shvatio sam.

Ali ovo je jako zanimljivo
“Some people actually think the textures looks a little bit nicer on Xbox than they do on Ps4”
No bitno je kako ce sljedeci CoD biti u 1080p/60 i na xboxu iako mi se to vise ne cini big deal,ako su texture i AA(BF4) bolje
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Really? Vade se jer su bili lenji, prosto i jednostavno. Kada zaseeš i ljudi te provale, ti gledaš da se iskopaš iz goana kako god možeš. Možda zaista jesu radili na inferiornijim dev-kitovima, i da su sve nekako skarabudžili tako, opet, imali su od E3 da smisle šta će i kako će. A i tu je rok koji mora da se ispoštuje. A hoćeš da se kladimo da već rade na novom COD? Jednostavno, u neku ruku je i normalno da prve igre imaju problema na novom sistemu, mislim da je to sad postala tradicija

U pravu si,ali evo stavio sam sada link iznad koji malo bolje objasnjava stvari.Koliko je to istina prosudite sami.
Edit:Evo puni intervju

Neki ljudi misle da postoji Deda Mraz… Ali ko zna, videcemo vec…

LOL

Ja im verujem sto se ovoga tice. Moras izvuci odredjen kvalitet grafike na slabijoj konzoli za koju je development tezi, logicno da ti treba vise vremena. Inace sam siguran da bi Xbone mogao da izgura ovo u 1080/60, jer igra ne izgleda nista posebno.

Sledece godine ce verovatno imati vise vremena, bice sledeci CoD 1080/60 na obe konzole.

Na par videa grafika izgleda slično, a nekima na XO deluje lepše jer su boje svetlije, dok na PS4 deluju tamnije, u neku ruku grublje, ali su zato realnije. A i ne moraš da skačeš na svaku izjavu i da odgovaraš na taj način

Identicno,a to jos nije final xo vec samo ps4 jer vidim da su rece na ps4,a to jos nije uzivo

Zato sto Rubin lupeta. Ocigledno je da ne vole mnogo da pricaju o razlikama u verzijama, ipak moraju sa MSom da saradjuju.

To sto su boje svetlije na Xboxu je, ili los capture DFa, ili agresivna podesavanja na Xbox upscaleru da povecava ostrinu i zasicenost boja. Sto mozes i u opcijama televizora da podesis. Video sam obradjene verzije PS4 screenshotova Battlefielda, sa povecanom ostrinom, saturationom i kontrastom i izgleda potpuno isto kao Xbox verzija, samo u vecoj rezoluciji i tu i tamo boljim efektima.

-Nikakve ‘astronomske’ razlike nema… I steta, iako je to CoD, grafika na NG-u bi trebala da uvelike ‘odskace’ od sadasnje generacije… Ali ne, veca rezolucija, nesto poboljsanije texture i to je to. Ne vidim razlog tih ‘50GB’ sto su rekli da ce igra tezit… A i nije da me briga, ja ciljam na x360 izdanje, pa lijepo odigrat’ koju MP partiju :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Nema jos XO verzije.Pitam se kako to da se oni vec igraju na ps4.Cini se da je ps4 verzija gotova,a na xo se jos radi,kao i slucaj s bf4.Inace izgleda meni ovo dosta ljepse na next gen-u tocnije ps4.Vidi se u svakom pogledu.

U odnosu na ostale next gen naslove, meni nije jasno zasto oni ovo zovu next gen naslov…

Zato sto izlazi za next gen. Prosto i jednostavno. Pogledaj kako je CoD2 izgledao na 360ici, i pogledaj kako izgledaju sad igre pri kraju generacije. Jednostavno, svi ocekujete cuda, kao kad bih ja sad uporedjivao GTA V sa San Andreas i pitao se sto GTA IV nije bio takav, ili sto Uncharted 1 ne izgleda isto kao 3. Pustite developere da rade svoje. Ako su uspeli da izguraju igre na ps3 i 360 do sad sa hardverom iz 2005, sta se brinete? Nije kao da mozete nesto tu da promenite.

Aoife reviews Call of Duty: Ghosts for Xbox 360. “It’s fast food gaming at its most refined, a continual adrenaline rush that never thinks beyond the next kill.” → Xbox 360 Review: Call of Duty: Ghosts Review - Xbox 360 - The Official Magazine

Infinity Ward’s Call of Duty: Ghosts comes bearing canines and some new tricks, but is it enough to impress this time around? Read our Xbox 360 review here: Official XBOX Magazine | Call of Duty: Ghosts on Xbox 360 review

Krivo je, i naslov je kriv…pisalo je u teksktu koji sam procitao a neznqm dal je isti link…ali je iz iw-a rekao taj lik da ce sljedeci bit 1080p a ne ghosts…gotovo je sa time samo se werta mozes tjesit(bez uvrede) jer sam i ja bio ljut kad me ms totalno razocarao sa x1…

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Nije naslov nista kriv.Receno je da ghosts moze na xo ici u 1080/60,ali bi trebalo vise vremena te da ce zbog toga sljedeca igra gotovo sigurno icu u 1080/60 na obje konzole.
Mene XO nije razocarao posto videi i usporedbe kao i igre izgledaju JAKO dobro.
I da sam Mark(ako se tako zove) rekao kako su mu ljudi rekli da texture izgledaju cak i bolje na xo nego na ps4.Meni nije bitno ove third party igre i one nece pokazati snagu xo ili ps4 jer su ti studiji kasnije dobili FINALNU verziju devkit-a,a pravo se ocekuje tek od RYSE:SON OF ROME,FORZA 5,QB,KZ:SF i tu se tek otprilike vidi gdje sama konzola stoji u tehnickom pogledu.No tu ce jos biti i razno raznih optimizacija kako hardware-a tako i software-a(OS pretezito) i tu ce ms takodje da dobije dosta prostora.

Ovaj put im je optimizacija hardvera kako ti kazes dosta losa…i to mi je cudno za ms, ali nmvz
Ovo mi je sjesno da 720p teksture izgledaju bolje nego na 1080p hahaha…jos kak su ih napali na neogafu zbog tog crkavao sam.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ja ne mogu da tvrdim,ali eto tako kazu ljudi koji su probali(vjerojatno recenzenti).Meni opet ponavljam i texture i neke stvari izgledaju dosta kako da to kazem cisce i detealjnije nego na ps4(BF4),ali ovo naravno nema nikakve veze s ovime tako da necemo skretati s teme.Igre ce izgledati super na obje konzole,a kao sto sam lijepo naveo iznad u postu First Party igre biti ce te koje ce priblizno pokazati tehnicki aspekt konzola nove generacije

Ima X1 verzije samo MS ne dozvoljava nikakve recenzije pre izlaska konzole, pitam se zasto.

evo ti reci recenzenta sa IGN-a

Activision gave IGN pre-release access to Call of Duty: Ghosts on Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, and Xbox One for review. Our Xbox One impressions are embargoed until a later date

Bio sam procitao to.Ah nista ceka se jos koji dan pa cemo i to vidjeti u akciji.Do tada mozemo nagadjati 24H