Call of duty Black ops 2 problem

pozz imam problem sa CODBO2 skinuo igru narezao rezultati rezanja perfekti ali kada udjem u igru pojavi se opcija za new game i kada treba da pokrenem misiju samo stoji ona pocetna slika u nekoj prostoriji ispred nekakva karta ili sta vec zna li ko u cemu je problem los iso ili sta vec

Pokusaj da instaliras igru na HDD i onda pokusaj da pokrenes

jos nisam kupio HDD :frowning:

Bilo koji flash utakni u USB port i preradi da ga konzola prepozna kao MS HDD, i onda instaliraj. Sigurno neko od drugara ima flesku od 8 GB da isprobas

ok probat cu

probao sam da instaliram i na pola puta pise mi da je disc prljav ili izgreban a cit je skroz cd tek kupljen i narezan

Onda je jasno, ocito je da disk nije dobro narezan :slight_smile:
Narezi opet i onda pokusaj

stvarno mi nije jasno narezao sam testirao sa kprobeom ( ima zadnji post na iXtreme Burner Max SCAN REZULTATI ) jedino da nije do opcija koje sam dirao da bi napravio dobar rez ( prije rezanja u imageburnu advanced settingsu sve disable osim smart burn i overburn i na 4.0 rezanje )

To ti kod pirata u 90% slucaja u prevodu dodje da disk nije dobro narezan, moze biti 100 puta disk nov i cist, djabe ti ako nije dobro narezan. Narezi igru na novo nista te ne kosta…

ok…

Imam i ja problem sa CoD:Black ops II, kada ubacim cd, igra krene bez problema, ide onaj video, i ne mogu da ga prekinem, to nema veza, kada se zavrsi video, pojavi se samo crn ekran, i tako ostane, cekao sam ga neka 3 minuta, i onda sam izasao, znam kako se rezu igre, imam sve sto mi je potrebno, sto ukljucuje ihas 124b, imgburn i abgx