Burner MAX & RITEK

Pozdrav.
Ako neko zna odgovor na pitanje, neka napise, dosta mi je predpostavki.
Da li moze prekrsteni asus da pise 100% image na RITEK DISKOVE TRAXDATA KOD: S04 -66 ,ima neka caka, da se stavi brzina na 2.4x i da se zamjeni npr RICOH u RITEK, tako nesto?
Ne zelim dzabe baciti 25€ na przac, te, napominjem, NISAM u mogucnosti KUPITI verbatim:tmi::tmi:

Testirao sam na vise od 10 TDK (66 i 65) i dobio sam strasno lose rezultate. Kad i uspije da dodje do 100% prilikom narezivanja 75% su sanse da ce izbaciti error na 48 do 51% prilikom instaliranja igre na HDD (puca na layerbreak)

Dakle, dok neko ne napravi cfw za RITEK (mislim an Burning MAX FW) od toga nema nista! Zato je napravljen SAMO i ISKLJUCIVO za Verbatim

Prihvati tu cinjenicu jer da moze drugacije neko od moderatora, admina, GM-ova bi to vec odavno objavio…

Probaj prelistati malo tutorijale, bode oči bukvalno.

Edit: Sad moram dopuniti. Elem, imaš u dijelu sa tutorijalima fazon kako da režeš na 2.4x. Probaj pa vidi. Nemesisu nije uspjelo sa TDK čini mi se, meni je uspjelo sa Maxellom i Memorexom. Kprobe rezultati mi nisu bili u granicama ali nisu bili ni toliko loši. Ono što je bitno, igra šljaka bez problema.

TDK je cak bolji od Maxell-a i Memorex-a (koristio sam ih za XGD2 davno i TDK je puno bolji - bar je bio tad)

Da sumiramo : za ono diskova koje ce ti propasti u pokusaju narezivanja ili nakon narezivanja isplatinije ti je uzeti Verbatim diskove. Jest da su skuplji ali Boze moj…

Hm… dolazim na pitanje je li se isplati posto po to flesovati na 3.0 i uzeti taj asus pa ga prebaciti na ihas?
Sta bi ste vi? Kako kaze nemesis, ili ko vec, da li ce izaci taj fw za ritek ?

To sam naveo kao primjer za FW - od toga 99.9% nema nista (c4eva je uradio za Verbatim i nece za drugi medij sigurno)

Jbg ako vec oces da uzivas u najnovijim naslovima moraces malo i uloziti u to. Zamisli da je ista stvar s Xbox-om kao sto je s PS3? Sta bi onda?

Mislim da nema potrebe za daljom raspravom na ovu temu. Upoznat si s svim cinjenicama, posavjetovali smo te i rekli kako stoje stvari. Ti testiraj pa ako nadjes nacin da narezujes na Pro4Media XGD3 igre i da rade slobodno javi - licno cu te pocastitii. Ukoliko nemas drugih, primjerenijih pitanja ova tema moze ladno pod LOCK

Sta ces ti castiti bolan :doh: Je li ti treba povecalo, nema verbatima u nas! Nemam kreditnu karticu.

http://www.xboxrepublika.com/ponuda-i-potra%9Enja/3917-verbatim-dvd-r-dl-diskove-bih-trziste.html

LOCK