Bungie breaks with Activision, obtains Destiny publishing rights

“We have enjoyed a successful eight-year run and would like to thank Activision for their partnership on Destiny. Looking ahead, we’re excited to announce plans for Activision to transfer publishing rights for Destiny to Bungie. With our remarkable Destiny community, we are ready to publish on our own, while Activision will increase their focus on owned IP projects.”

Srecno im. Pitam se sta ce ispasti drugacije. Destiny je tek povremeno dostizao svoj potencijal.

Ovoga puta će možda cela igra da izađe, a ne delovi igre…

Što se mene tiče, neka zadrže ovaj nivo kvaliteta iz Forsakena i ništa ne moraju da menjaju. Čak su im i ovi mini dlc-ovi u sklopu annual passa dobra stvar. Samo da se ne ponovi prva godina oba dela :joy:.

ja evo od kako su poklonili vanila verziju Destiny 2 kupio sve nastavke 65e
i evo dosada nista drugo ne igram osim D2 igra je odlicna ali ako jos ima neko da budes u klanu ko igra sa tobom jos je bolja…

1 Like

Ja sam na vanili D2 imao 300 sati… Ali kada me je igra smirila, više nema povratka…

Uh nemojte jos cu uzeti Destiny 2, pa jovo nanovo… a taman sam bio tiho zahvalan sto svi igru popljuvase pa ne moram da upadnem u vrzino kolo opet hah

Al ok, onako ukratko – jel drugi bolji / isti / gori od prvog? Posle Taken Kinga, naravno.

Gori po meni.

1 Like

Bolji je i to dosta nego D1 u vreme Taken Kinga. Priča ti Milan koji nije ni igrao, zato se ne obaziri na njegov komentar. Kao neko ko je zagriženi fan možeš mi verovati na reč, Destiny je trenutno u najboljem stanju od izlaska keca. Uzmi nećeš zažaliti ni sekund.

2 Likes

Zar nemas PS Plus, bio je free pre par meseci?

Nemam odavno, otkako sam prestao da igram TF2 multiplejer.
Ako bih ikad uzeo D2, onda bi morao i ps plus da padne, jer inace nema smisla.

Ima klot verzija, bez Forsakena bolje da i ne igra. Mislim, može da proba tu osnovnu verziju, ali onda će o igri imati istu sliku kao i Milan. Ako hoćeš da igraš kako treba, uzmi lepo sve što je do sad izašlo, ionako će te izaći kao da si uzeo jednu igru, pošto mislim da je Forsaken + Annual pass sad oko 60-70$.

2 Likes

Problem cele igre i D1 I D2 je što su oni očekivali da neće izaći ni jedna druga igra i da će igrači davati 120+$-€… I to je razlog zašto je D1 izgubio većinu igrača u roku od 6. meseci, a D2 u roko of 3. meseca… I ceo D2 je ispao krš koji sada može da bude zlatan, ali većina ljudi neće kupiti… D3 će bogami morati dosta da se pomiče da ljudi koji nisu kupovali ekspanzije, zapravo kupe igru… Igra je izašla sa očajnim raidom, MP je bio hm, dosadan… Malo stvari koje te zapravo vrate samoj igri… Tako da kada su se setili da izbace igru koja je trebala da izađe day one, ogromna većina ljudi više se D2 a i D1 nije ni sećalo… Prosto i jednostavno, ja sada neću da kupim igru ni za 10-20$ jer ću pre igrati metro, nego igrati D2 koji više niko ne igra na listi ljudi sa kojima sam igrao D1 ili D2… Tako da videćemo D3. Do tada, ima ekstra igara koji izlaze u narednih mesec dana, a da ne govorimo u narednih godinu dana…

Svako ima pravo na mišljenje. Apsolutno me ne zanima kako se igra prodaje i koliko igraca ima. Igram ono što mi se svidja I na to dajem pare. Bungie će od mene imati kintu i za sve što na dalje budu radili posto mi je cela ova njihova prica oko Destiny fenomenalna. Imala je igra prilično loših momenata od izlaska D1 do danas, ali mi je i takva draža od svih ostalih igara zajedno.

1 Like

Ista situacija bila i s Taken Kingom. Secam se kako sam besneo ovde sto prakticno moram iznova da kupujem kupljenu igru.

Al naravno nije dugo trebalo da principi pokleknu.

Elem, fala svima na savetima.

Dobro je da su se iz ovoga iskolebali. Nije mi ni jasno zašto su se sa Activisionom uopšte i petljali. Eno i Blizzard sada postaje sve bleđa verzija sebe a sve u cilju da se zadovolje investitori i deoničari, na uštrb kvaliteta igara.

1 Like