Brutal Legend: Leaked

W00t, w00t, enviidisnucca je opet kralj i leakuje Brutal Legend. Upravo ga uploaduje ovde pa reko sam da vas obavsetim, evo i linka na xbox360iso za taj threadOVDE

Trenutno uploaduje ali moze da se skida jedan po jedan kako ih bude postovao. Region Free je igra. Inace on je isto leakovao Arkham Asylum tako da je trusted source :smiley:

hvala puno!!!
pozzzz

Nista.

Evo EnViiDisnuCCa je zavrsio upload i skida mi se poslednji part. Odlicno :stuck_out_tongue:

Ipak se radujem bez obzira sto sam se smorio od demoa.

Covek je osmislio Psychonauts… ne moze da ne valja. Multiplayer izgleda dosta zanimljivo, ako neko jos skine nek se javi pa da probamo. :slight_smile:

Hm, daleko je ovo od Psychonautsa. Cisto sumnjam da bi multiplay mogao da bude nesto vise od zabave za jedno popodne.

Ja sam malo igrao full verziju i sakupio svoju prvu vojsku headbangera. Simpaticno, ali nista vise od toga… Ne znam sta je zaposelo Tima Scafera da pravi kvazi strategiju. Bolje da se drzao arkadnih avantura.

Psychonauts je legendarna igra. Tesko da ce ista moci da bude i priblizno tom nivo-u a i po izgledu taj zanr igara skoro je mrtav :rolleyes: :frowning:

Skinula mi se igra ali moram da odem posle po diskove. Demo mi se bas jako svideo. Na pocetku kad pita dali hocete da se cuje psovanje ili da se cuje beepovano i dali hocete blood and gore ili samo kad mora je odlicno.

Da, i mene čudi ovaj Overlord-like deo Brutal Legenda, i zasad mi ne smeta, osim ako dođe do većih bitaka, base management me baš neće radovati. Uglavnom, poprilično dobro se zabavljam.

Ok, utisci su se malo popravili, tako da kletve izgovorene u magnovenju, namenjene Tim Schaferu, nadam se ipak nece dopreti do Hevi Metal Bogova.

Grafika jeste low poly ali sada je to razumljivo, zbog relativno prostranog i otvorenog sveta. Efekti su, cak, dosta solidni. Malo me podseca na GTA IV iz nekog razloga.

Sam gameplay mi je i dalje nekako konfuzan, sklepan, i nije mnogo zabavan, dok je igra kao celokupni dozivljaj ok, kada se uzmu u obzir i muzika, dizajn, humor… Vuce me da je i dalje igram.

Evo upravo sam presao Brutal Legend i odlicna je igra. Ima dosta raznovrsnih misija i svasta da se otkljucava. Sam igra ima samo nekih 25 misija + 30/40 side misija koje su jako zabavne. Od voznje, pucanja, ubijanja, gazenja zivotinja do trazenja tajni pod zemljom. Svaka im cast. Multiplayer je dobar isto. :slight_smile:

Skinuh i ja demo , nije lose ima dosta interesantnih tripova u igri.
Recimo ono kad przis protivnike gitarom il kad treba da odsviras nesto da ti otvori ona vrata, onda svidja mi se i to sto ima i humora u igri (posebno ono kad se nabacuje onoj ribi)
Inace prica mi je dosta mastovita i interesantna (iako nisam bas ljubitelj heavy metala i pogotovo ne tih tripova tipa lobanje, demoni, bla bla)
Ono ne bi sad odma pohrlio u radnju da kupim igru ali recimo ukoliko bi je nasao po nekoj povoljnoj ceni uzeo bi je.

Inace za mene bi bila prava poslastica kad bi izasla neka igra na foru Brutal Legend ali samo inspirisana rap muzikom, isto tako da bude akciona avantura sa dosta humora ( tipa Redmen-ov smisao za humor il Eddie Grifin-ovski humor)
Recimo da se isto radnja odvija u izmisljenom svetu gde bi recimo te lavine, kosture, demone i to zamenili recimo grafitima, DJ-evima, basketaskim terenima, low-riderima i ostalim stvarima.
Takodje recimo da urade i neke delove igre na nebu gde bi se pojavile neke legende rap-a koje vise nisu medju zivima (2pac, BIG, Eazy E, Jam Master J, Big L, Aliyah…) , da recimo oni imaju ulogu onih heavy metal bogova iz BL-a i da oni salju glavnog lika da spasi svet od demona.
Inace mislim da generalno ljubitelji hip hop-a nemaju ni jednu dobru i kvalitetnu igru inspirisanu tom kulturom i vrstom muzike

meni je Def Jam: Fight For NY na ps2 bio jako dobar (ne znam jel to bilo za prvi box, do x360 ja sam bio sony-jevac), iako je to bila tabacina…

heavy metal 4ever :smiley: /m\

San Andreas je stvarno bila posebna igra, prosto klasa za sebe i sasvim sigurno najbolja igra na prosloj generaciji konzola i PC-jeva.
Igra je bila revolucionarna pocevsi od gameplay-a pa do grafike i detalja, a sto sto je bila inspirisana hip hop kulturom (pogotovo taj West Side fazon, South Central i to) je bio samo slag na torti.
Verujem da je igra bila omiljena mnogima i to ne samo medju ljubiteljima hip hop-a.
Po meni i dan danas SA je jedina kvalitetna igra inspirisana hip hop-om.

Def Jam je stvarno budalastina, kao ono reperi se biju totalno debilno i neoriginalno, bolje da su stavili da igraju klikere