Browser ADDS problem

Jesam dugo mi radio taj fix,restartovao se i sad vishe nema tih gluposti…

Upravo tako, imao si svakakvih virusa :slight_smile:

Sta mogu da ti preporucim da se ovo vise ne desava. Skini MalwareBytes i preskeniraj racunar. Vrhunski program

Evo ovde imas i da skines i imas i aktivaciju.

http://www.nsanedown.com/?request=16106013

Hvala druze josh jednom,skidam ga,slabo se ja bakcem s tim ,kod men bilo uglavnom,Instaliranje windowsa na svakih pola god i to je to,sad cu malo pripaziti…

Ma znam matori, ali ti si na tvom racunaru sada imao i bitcoin miner. I reci mi zasto bi ti sada zaradjivao pare nekome tamo drugom, a pri tom ti i baguje racunar.

Jos jedna stvar. Na C imas FRST folder. Zapakuj ga u neku arhivu i uploaduj na zippyshare, pa mi postavi link.

U majku im shta rade,jel mi to usporavalo protok?

Pa verovatno da jeste…

jeste @mrkki i meni usporava protok sto je najcrnje pise Search with BING MS je mesao prste.

@MAX ja bas hteo da ti pustim poruku za ovu glupost znam da ima taj nas program i da je ekstra dobar i da sam ga probao ali ne mogu da se setim :slight_smile: hvala jos jednom

Na sta tacno mislis, koji nas program?

neki za spyware sto napravio neko nas, evo nikako da likvidiram go***, mucim se :slight_smile:

A sto nas, mislis da stranci ne znaju da naprave dobar program :smiley:

Kazem ti skini malwarebytes

Instaliraj, pokreni i odrati Threat Scan. Obrisi sve sto nadje…

Ako ne znas, ti onda pokreni ovaj gore FRST i dostavi mi oba izvestaja.

NAs program je bio mnogo delotvorniji i nije imao instalaciju sto je +++, Javljam

Ja tebe nista ne razumem, sta ti je to “NAs”?

Domaci program, neki balkanac ga napravio :)… Nije strani nego nas-domaci .
Jel sam ga sada objasnio ? :slight_smile:

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Ma idi begaj, nikad cuo. Uradi ti ovako kako sam ti ja rekao…

Onda nisi ti dao :), beocity tako nesto je bio host u reklami… On je zavrsio posao. Skoro sam brisao na drugom lapu neki search engine muke sam imao isto sam izguglao neki portable cleaner i ocistio parazita … I onda zasto OSX pa nemanovih goveda da mi guse racunar, pogotovu ovaj budzavi firefox poslednje verzije su uzas em jedu ram em bre opterecuju racunar, menjam stranu :slight_smile:

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

DOPUNA:

U pitanju je utorrent spyware tj reklama od programa koja je inflitrilara u sistem. Vise ni uTorrent necu da koristim jer preteruju sa glupostima…

Brate ja ne znam sto ti kukas. Ja tih problema nemam…

Evo ti citat jednog od najvecih umova danasnjice sto se tice sigurnosti racunara:

about 99% of computer problems sit in front of the monitor

Tako da ne znam sto se zalis…nije sve u sistemu. Moras i ti malo da pazis da se edukujes. Ja virus nisam imao 5 godina…

A bre brate nemoj da me za****vas ja imam po 15tabova otvorena ne gasim nista i vidim da firefox jede ram znam da koristim racunar ako si na to mislio. Video sam da chrome dosta bolji raspolaze sa resursima i ramom mnogo umerrnijr. Menu je windows 7 original i 2 godine nije brisan i znam da radim ciscenje i odrazavanje racunara nisam kao vecina obrisu windows formatiraju sve i servisirwli racunar… ja ga ocistim i bude kao tek instaliran.

Ako se vredjas zbog poredjenja sa OSX om to stoji to ce potvrditi svi ozbiljni korisnici racunara koji se bave ozbiljnijim poslom, novinari, pisci, dizajner, animator… OSX-u to ne moze da se desi.

No hard feelings :slight_smile:

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Dopuna:

Jesi dao neki malware remover lepo ja kazem, evo posta http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=7696&p=130336&viewfull=1#post130336

Brate, mene iskreno bas boli uvo za bilo kakva poredjenja. Ja samo znam da 90% ljudi ne zna da koristi racunar i ne zna da ostane siguran. Windows je za mene savrsen i ja znam kako da ga koristim i nemam nikakvih problema.

Dao sam taj program, ali to je samo za fleske.

Pa ne znas ko sta zna i kome je prvi racunar vec bio u vojsku… :slight_smile:
Ne radi mi spyware doktor a nemam licencu vise pa neke stvari ja rucno sredjujem …

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Spyware doctor? Haha, gde si iskopao to, to nije apdejtovano 10 godina :smiley:

Kazem ti skini MalwareBytes ubaci premium licencu i nemas da brines…