Borderlands:Live co-op

Mozda svi nece lepo videti u Live Matchmakingu pa ajde da kreiram novu temu. Ko je za igranje co-op-a Borderlands za 4 Playera. Neka se prijave u ovoj temi.

Prijavljeni:

1.CentricWall
2.nikola096nbg
3.VOJVA
4.
5.
6.

Bas sam se primio na igru.
I da vas pitam koji bi vam termin igranja najvise odgovarao?

Mogu i ja.
Sad mi se downloaduje pa cu moci sutra uvece.

I ja sam in, sad sam lvl 24… Iz pocetka ili si stigao do negde?

Preko wikenda predvece ili uospteno bilo kad predvece, etc. A i mislim uvek ce neko biti on posto ne mora biti cetvoro da bi se igralo.

Ma znam, ali da sibamo. Ja sam 6 lvl. Igrao sam manje od sat. Tako da cu sutra ja navece biti na live.

Prosiricu listu na 6 ljudi da bi se menjali, ako nekog nebude bilo.

Stigao sam do onog lika provog sto treba da ubijes.

Ja sam trenutno negde 26-27 nivo, igram ko lud.

Iskreno, prija mi da igram sam. Danas sam malo probao co-op s pedjom, super je bilo, ali cini mi se da bi cetvoro mozda bilo isuvise haoticno. A tek kad krenete da se premisljate ko ce koje oruzje da pokupi, opremi, proda… uh, stalno ce ostali nekog da cekaju… :smiley:

Imajte u vidu da ako je prevelika razlika u levelima izmedju saigraca (recimo vise od 5 levela), ili onaj jaci nece dobijati nikakav exp, ili onaj slabiji nece uspevati da takne ijednog protivnika. Zavisi od toga ko pozove ostale u svoj svet – resavate njegove misije (ali exp ne dobijas ako si tu misiju vec presao u svojoj instanci), sav novac dobijate zajedno, a oruzja pokupi kako ko. Kad se vratis u svoju igru, ostaju ti oruzje, exp i novac koje si dobio u co-opu.

Savet za nove igrace – stit je bitniji od zdravlja! Optimalno, sto pre nabavite stit koji regenerise zdravlje… E da, i critical hit zavisi od toga gde pogodis kojeg protivnika – za ljude je to glava, a za one zivine sto rastvaraju glavu kad urlicu ih pogodis u otvorena usta :cool:

Hvala puo za savet.
Videcu tako i da radim.

Kada se vozilo dobija?

A za kamene bube je guzica, za letece bube je oko i za skorpije je donji deo repa :D:D:D

Da to jeste… mislim sta vredi da sad neko ko je lvl 40 igra ponovo misije iz pocetka… em sto ce dobijati minimalno xp-a i zlata, oruzija mu nece nista valjati isto her ima 10 puta bolja :smiley:

E i da, video sam neka legendarna oruzija ali nisam imao para da ih kupim :frowning: Za sad ima samo onaj zabagovan sniper i jedan legendarni pistolj. 200 dmg + explosion on hit.

Ja bih rado igrao sa vama,ali me je vec ortak iscimao da igram sa njim splitscreen…
Ja sam za jedan dan nakupio 7lvl-a a stan mi se krecio:D:eek:

Ja do 6 lvl za 45 min plus sto su mi bili gosti. Idem kuci pa cu malo da cepam.

Ostalo mi jos 1GB da skinem.Uvece u osam se igra co-op.

Možemo večeras, ja sam za, lvl 24. Meni ne bi bio problem da igram ponovo neke misije nečije priče, naprotiv, mislim da je čak tako i bolje za neke monotonije delove, kako bi se prešli što brže.

Oho, odlicno… kao i ja… Imas nesto za trampu? :D:D

mislim da nemam ništa posebno, zadnji put sam sve prodao da bih imao više mesta za inventar :slight_smile:

Mozda i ja navratim veceras, nisam dugo bio, inace Borderlands je super igra i igrao sam sa ortakom co op, e sad neam pojma koji sam level ali cu igrati ako i vi budete igrali naravno… PoZz

Hehe, treba pomagati onim robotima da bi dobio vise mesta za storage… Sad imam 27 mesta valjda ali dobro bi mi jos doslo :wink:

Izvini Robotnjik za lift na glavu.:smiley:

Svi su bili 16 ili 17 level. Jednom puknu metak i odmah padam. Tako da sam vam odmogao dosta.:o

Sta cu nisam kriv.:slight_smile:

Dobro je bilo morao sam da idem. Evo i da ja dobijem lepa kola.:wink:

Mogu da kazem da sam otkljucao 3 ili 4 achivmenta sa vama dvojicom.
Mislim na Goju i Robotnjika.
Posle smo ja i Prle upali u rupu sa mojim lamburginijem.:slight_smile:
Salim se.:cool:

ok za lift, barem sam saznao šta me je drmnulo. Pomislih, kakva bugčina, jer nigde neprijatelja a ja se odjednom borim za život. a ono, naterali mi lift na glavu.

sve je to ok, međutim, problem je bila i tvoja konekcija, stalno iskakanje i lag. Preporučio bih da se od sada da igru hostujete samo ako vam se pokaže da je konekcija ok jer je inače paćenje. Takođe, sredite misije koje bi ste odigrali ili ih vežite za nivo na kom se nalazimo, jer se više vremena gubi na teleportovanje i loading nego na sam gameplay.

Mislim da bi se većini igra posebno dopala ako bi igrali sa igračima nekoliko levela ispred njih, jer dobijaju više EXP i samim tim brže napreduju.

Da, ali ne toliko ispred kao sto ste ti i Goja.:smiley:
Jer oni me jednom roknu kao sto sam naveo i vi morate da me spasavate.
Ja sam mislio da dole nema prekidac i poslao sam ti lift dole da ne bi leteo.:smiley: